Naujienų portalas

Monika Pundziūtė-Monique atskleidė neįtikėtiną dalyką apie vestuves

Šiandien „Gero vakaro šou“ studijoje vyraus vestuvių tematika – liesis melodijos ir tradiciniai žaidimai. Visa tai – specialiai dėl atlikėjos, „X Faktoriaus“ nugalėtojos Monikos Pundziūtės-Monique.

Monika viešėdama „Gero vakaro šou“ studijoje tryško energija, gera nuotaika, o pokštais nė kiek nenusileido tokiems humoro meistrams, kaip Justinas Jankevičius ir Mindaugas Stasiulis. Laidos vedėjams ir Monikai besikalbant ir bepokštaujant išaiškėjo neįtikėtinas dalykas – pasirodo, ji nė karto nedalyvavo jokiose vestuvėse, nei kaip svečias, nei kaip atlikėja!

Justinas negalėjo tuo patikėti ir keletą kartų klausė Monikos: „Rimtai nesi buvusi vestuvėse? Kaip tu sugebėjai išvengti vestuvių?“.

„Tiesiog nekviečia niekas. Ir ženytis niekas nekviečia“, – juokavo atlikėja.

„O gal tu jų vengi, nes bijai, kad dainuoti prašys“, – toliau provokavo J. Jankevičius.

Mindaugas Stasiulis jautė pareigą apšviesti nepatyrusią merginą ir jai išsamiai papasakojo apie vestuvines tradicijas bei čia pat studijoje vaizdžiai pademonstravo populiariausius vestuvinius žaidimus. Atlikėja liko sužavėta ir sakė, kad labai norėtų sudalyvauti tokiose vestuvėse, kur visa tai vyksta. Negana to, šmaikštusis Mindaugas papasakojo laidos viešniai ir apie antros dienos tradicijas. Monique liko visiškai priblokšta.

Dar daugiau pokštų, nuotaikingos Monique ir Justino muzikos varžytuvės, bei naujausios jos dainos „Virš vandens“ pristatymas – šiandien „Gero vakaro šou“ 19.30 val. tik per TV3!

Jums gali patikti