Naujienų portalas

Neįtikėtina Kastyčio Kerbedžio dukros meilės istorija: kaip mokinė įsimylėjo 16 metų vyresnį mokytoją

Kastyčio Kerbedžio dukros Konstancijos ir jos vyro Remigijaus Sabaliausko meilės istorija skamba tiesiog neįtikėtinai. Dar mokykloje besimokydama mergina įsimylėjo tuo metu jai dainavimą dėsčiusį 16 metų vyresnį solistą Remigijų.

Šia uždraustos meilės istorija muzikantai šiuo metu turėjo dalintis ir su savo klausytojais, tačiau planuotas koncertų turas „Tikroji meilės istorija“ dėl įvesto karantino privalėjo būti atšauktas.

Pirmadienį 20 val. „Nuo…iki…“ laidoje per LNK – atviras Konstancijos ir Remigijaus Sabaliauskų interviu apie neįtikėtiną jų meilės istoriją. Čiurlionio menų mokyklos koridoriuose mokytoją pamačiusi mergina jį kone iškart įsimylėjo. Norėdama su juo susipažinti, Konstancija darė viską – net tapo jo mokine.

„Konstancijos dėmesio buvo neįmanoma nepastebėti“, – LNK laidoje „Nuo…iki…“ juokėsi Remigijus.

Nors Konstancija puikiai suprato, kad tarp jos ir mokytojo negali megztis jokie romantiniai santykiai, ji išdrįsto Remigijui atvirai prisipažinti apie savo jausmus: „Tiesiog nebegalėjau ilgiau jų laikyti tik sau. Nors jis iškart atsakė neigiamai, nusprendžiau, kad lauksiu jo kiek reikės“, – pasakojo ji.

„Galvojau, kad greitai jausmai išgaruos. Buvau garantuotas, kad tai tik paauglystės užgaida, todėl pasakiau, kad kai baigs mokyklą, galėsime pasikalbėti“, – pasakoja Remigijus.

Tačiau simpatija ir Konstancijos atkaklumas nesibaigė, todėl merginai baigus mokyklą, jiedu nuėjo į pirmą pasimatymą. Lygiai po metų pora susituokė.

Po vestuvių Konstancija ir Remigijus kuriam laikui apsigyveno Kinijoje, susilaukė sūnaus, bet galiausiai nusprendė savo gyvenimą grįžti kurti Lietuvoje. Čia šeima atidarė meninio ugdymo mokyklą „Genius arts“.

„Pradžioje buvo labai sunku. Mes Lietuvoje turėjo tik būstą, daugiau nieko. Bet sugalvojome verslo planą, susikūrėme sau darbo vietas – atidarėme ugdymo studiją „Genius arts“, kuri tapo lyg mūsų antras kūdikėlis. Mano vyras veda individualias vokalo ir fortepijono pamokas, aš dirbu su lėliukais ar nėščiosioms, laviname jų muzikalumą“, – dar prieš mėnesį laidai „Nuo…iki…“ džiaugėsi Konstancija. Visgi šiuo metu situacija visiškai pasikeitusi – mokykla uždaryta, o ir jau pradėti turo koncertai, kurių metu Konstancija skaito ir dainuoja paauglystėje apie Remigijų parašytas eiles, sustabdyti neribotam laikui.

Kaip mokykloje Konstancija stengdavosi patraukti mokytojo dėmesį, apie ką Remigijus penkias valandas šnekėjosi su mylimosios mama ir kaip 16 metų vyresnį dukros vyrą priėmė Kastytis Kerbedis – šį pirmadienio vakarą, „Nuo…iki…“ laidoje 20 val. per LNK.

 

Jums gali patikti