Naujienų portalas

Paul de Miko – apie situaciją, dėl kurios tapo dažnas svečias Kaune: tenka lankytis policijos komisariate

Puikiai iš socialinių tinklų pažįstamas nuomonės formuotojas Paulius Mikolaitis, geriau žinomas kaip Paul de Miko, jau ne vienerius metus džiugina lietuvius savo originaliais vaizdo įrašais, kuriuos netrukus pamėgsta ir kiti tokį pat subtilų humoro jausmą turintys žiūrovai. Tačiau Paulius neslepia – savo vaizdo įrašuose jis nevengia aštrumo, o neretai tai išprovokuoja ir atgalinę reakciją. Apsilankęs TV3 laidoje „Gero vakaro šou“, jis pasidalins tą įrodančia situacija.

 

Paulius pasakos, kad daugiausiai jo „YouTube“ kuriamą turinį žiūri 16-17 metų jaunimas, tačiau kartais pasitaiko ir taip, kad tarp savo žiūrovų jis randa ir mažamečių… „Visiškai neiškrentu iš konteksto – mano vaizdo įrašus galima rodyti ir 2 metų žmogui, bet žinau, kad juos žiūri ir 60 ar 70 metų žmonės“, – su šypsena sakys jis.

 

Tiesa, kad sukurtų savo šmaikščius ir visuomet tarsi į 10-tuką pataikančius vaizdo įrašus, Paulius turi peržiūrėti galybę vaizdo medžiagos. „Tam skiriu tikrai labai daug laiko, todėl esu gana didelis tinginys, kas liečia mano turinio dažnumą. Bet galiu patikinti, kad visą tą laiką, kol nėra kažkokio turinio vieneto, man tenka peržiūrėti labai daug vaizdo įrašų, kuriuos internete pastebiu pats arba man juos atsiunčia mieli mano sekėjai“, – savo darbo subtilybes atskleis jis.

 

Neretai Paul de Miko vaizdo įrašai yra kandūs, todėl neverta stebėtis, kad kartais jam tenka sulaukti ir ne visai malonios atgalinės reakcijos.

 

„Esu įsivėlęs į vieną situaciją, dėl kurios iki šiol pakankamai dažnai lankausi Kaune, pirmajame policijos komisariate. Visų pirma dėl to, kad myliu Kauną ir kauniečius, bet taip pat ir dėl vieno vyriškio. Jis gyveno Kulautuvoje, o dabar trumpam laikui yra iškraustytas į Pravieniškes. Jis siūlė 500 eurų už tai, kad kažkas prie manęs prieitų ir mane arba mano draugę nupurkštų dujomis“, – neįtikėtiną istoriją pasakos Paulius.

 

Tiesa, vėliau niekuomet žodžio kišenėje neieškantis vaikinas juoksis, kad toks „dosnus“ šio vyriškio pasiūlymas, matyt, nebegalioja. Juk Pravieniškėse minėtas vyriškis neturi jokios galimybės prieiti prie savo finansų…

 

Visą pokalbį su Paul de Miko bei antru laidos svečiu, tarptautinių iliuzionistų konkursų laureatu Antonu Lavrentjevu, pamatysite jau šį vakarą.

 

„Gero vakaro šou“ – trečiadieniais, 19.30 val. per TV3!

 

 

 

Jums gali patikti