Naujienų portalas

Renginių karalienė Inga Budrienė apie koronaviruso iššūkius: „Barą uždarėme, viešbučio neatidarėme, ėmėm kepti duoną, gaminti pusgaminius“

Koronavirusas ir karantinas tapo didžiausiu keiksmažodžiu ne tik tiems, kurie su „COVID – 19“ susidūrė pamatę teigiamą koronaviruso testą, bet ir savo verslus kuriantiems žmonėms. Inga Budrienė – viena iš jų, tai žinoma renginių organizatorė, kurios kuriamos šventės nuvilnija per visą žiniasklaidą, o į jos bei vyro legendinę kavinę, esančią netoli Kauno oro uosto, garsėjančią milžiniškais cepelinais, taip pat užsukęs buvo ne vienas. Tačiau šiandienos situacijoje maitinimo ir pasilinksminimo vietos tapo nebe pagrindiniu šeimos pajamų šaltiniu, o milžinišku galvos skausmu. Šį antradienio vakarą, 20 val., per LNK, laidoje „Bus visko“ Inga atvirai papasakos, kaip jų šeimą palietė ši situacija, kai teko uždaryti vieną barų, o greta namų pastatytas viešbutis taip ir neatsidarė.

„Viešbutis pastatytas jau prieš metus. Prieš pandemiją įrengėm du kambarius, tačiau prasidėjo karantinas ir nepradėjom veiklos. Pagrindinis mūsų verslas – baras, kuris jau 20 metų veikia. Tačiau teko uždaryti savo antrą barą, nes suskaičiavom, kad mums neapsimoka”, – aiškins I. Budrienė.

Inga atvirai papasakos, kaip atrodė pirmasis karantinas, per kurį teko atleisti darbuotojus ir patiems daryti visus darbus. „Paleidom visą personalą per karantiną. Pirmas dvi dienas nežinojom, ką daryti, sėdėjom ir galvojom, kaip elgtis. Paskui pradėjom maistą vežioti po kitus miestus, pusgaminius gaminti, duoną kepti. Prisiminėm visus savo perliukus, ką galime pasiūlyti žmonėms ir labai daug dirbome patys. Tai buvo toks išsigelbėjimas, nes turėjome veiklos. Sėdėti tarp keturių namo sienų ir nieko neveikti? Manau, kad gal tada ir nesutarimų šeimoje kiltų”.

Laidos metu moteris papasakos ir apie jų kelionę, iš kurios šeima grįžo vos prieš kelias savaites. Jos metu Budrių šeima ne tik pailsėjo, bet ir patyrė, ką reiškia 6.7 balo žemės drebėjimas. „Buvom saloje ir tiesiog pradėjo žemė judėti tikrąja to žodžio prasme. Niekas nieko nesupranta, visi pasimetę, vienas į kitą žiūri. Galva sukasi, svaigsta, žmonės iš barų pradėjo bėgti, ant tokios atbrailos bariukas šalia buvo, ir tikriausiai pirmas kristų. Pakankamai ilgai, iki minutės truko drebėjimas. Įdomus jausmas, atrodė, kad žemė tuoj išslys iš po kojų”.

Inga prisimins ir įspūdingiausias savo organizuotas šventes, kurias turėjo galimybę daryti pasauliui gyvenant įprastą gyvenimą. Prabils ir apie ypatingus santykius su savo mylimu vyru, kuris, jei reikia, dėl savo žmonos gali pervažiuoti visą Europą.  „Turėjom skristi į Maljorką, bilietai jau buvo nupirkti, bet aš supratau, kad aš nieko nepadarysiu nenusivežusi savo daiktų, juo labiau, kad mano suknelė svėrė kokius 30 kilogramų, kaip ją nugabenti? Todėl vyras turėjo važiuoti su autobusiuku ir viską nuvežti. Jis tai sužinojo likus kelioms savaitėms iki šventės. Tačiau viskas buvo pristatyta. Mano vyras dažnai nustemba, bet jau įpratęs, kad nieko nėra neįmanomo.“

Kokios asmeninės taisyklės galioja Budrių šeimoje? Koks moters požiūris į pinigus? Susitikimas su Inga Budriene – jau šį antradienio vakarą, 20 val., per LNK, laidoje „Bus visko“. 

 

Jums gali patikti