Naujienų portalas

Rolandas Skaisgirys prabilo apie skandalingąją bylą, draugų išdavystes, skyrybas ir provokuojantį įrašą su buvusia žmona Vaida

„Kameros buvo visur. Tuose įrašuose yra ir mano su Vaida seksas automobilyje“, – jau šį sekmadienio vakarą 20.00 val. portalo 15min laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ prisipažins buvęs krepšininkas, o dabar televizijos prodiuseris Rolandas Skaisgirys.

Visi ir dabar galvoja, kad esu vagis, – žodžių į vatą nevynios Rolandas, kai pokalbis pasisuks apie tik ką teismo paskelbtą išteisinamąjį sprendimą net septynerius metus trukusioje kyšio davimo byloje. – Tris paras drebėjo rankos. Jaudinausi kur kas labiau, nei tada, kai mane suėmė ir dviem paroms uždarė į areštinę“.

R.Skaisgirys neslepia, kad visą šalį sudrebinęs skandalas jam kainavo labai brangiai. Didžiausia kaina, kurią teko sumokėti – prarasta šeima. Sekmadienio vakaro laidoje jis atvirai kalbės ir apie psichologės kabinete praleistas valandas, ir apie patirtą artimų bendražygių išdavystę. „Visame tame likau vienas. Nesulaukiau jokio palaikymo, nei iš bičiulių, nei iš žiniasklaidos, su kuria dirbu, nei iš mano paties įkurtų asociacijų ar organizacijų, kurioms per ilgus metus padėjau surinkti didžiules sumas paramos“, – apmaudo neslėps 52-ejų verslininkas.

Kita vertus, jis pripažins ir labai netikėtą dalyką – tai, kad skyrybos su žmona Vaida jam davė ir naudos: „Mano verslai dar niekada nebuvo tokie sėkmingi ir pelningi, nes turėjau laiką susifokusuoti į juos“.

Rolando ir Vaidos Skaisgirių skyrybų drama viešai aptarinėjama iki šiol. Juodu nevengia pateikti savo įvykių versiją ir, panašu, kad buvę sutuoktiniai širdyje iki šiol nešiojasi nemažai nuoskaudų.

Ar judviem šiandien pavyksta bendrauti?“ – laidoje Rolando paklaus žurnalistas Edvardas Žičkus. Prodiuseris bus atviras: „Ne, mes su Vaida nebendraujame“.

Neslėps jis ir to, kad nežiūrint viešai jau kurį laiką sklandančių kalbų, esą greta jo jau kuris laikas šildosi nauja jauna gražuolė – tai nėra tiesa. „Moterys neskuba su manimi megzti pažinčių, – prisipažins ir čia pat su šypsena pridus. – Šiuo metu mano gyvenime nėra antrosios pusės, tad pretendentės gali rikiuotis“.

Atviras Rolando Skaisgirio interviu – jau šį sekmadienį 20.00 val. portalo 15min pokalbių laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“.

Jums gali patikti