Naujienų portalas

S. Mykolaitytės košmaras – fotosesijoje sudeginti plaukai: „Jie byrėjo į kriauklę“

Sostinėje įsikūręs grožio salonas „Greenas“ garsėja dėmesiu natūralumui ir plaukus tausojančiai kosmetikai. Natūralus bei subtilus įvaizdis salone kuriamas naudojant natūralias, aplinkai draugiškas kosmetikos priemones. Grožio salono įkūrėjos Olga Wiseman ir Vika Parutytė pristato atnaujintą pirmąją lietuvišką natūralios profesionalios plaukų priežiūros liniją „Greenas“. Kosmetikos veidu pasirinkta tapti modelis Solveiga Mykolaitytė.

Žinoma moteris juokiasi, kad geresnio reklaminio veido saugios plaukų priežiūros produktų linijos gamintojai negalėjo rasti. S. Mokylaitytei saugūs ir natūralūs plaukų priežiūros produktai padėjo susigrąžinti prarastą plaukų grožį. S. Mykolaitytė yra natūralios kosmetikos mylėtoja. Prieš pirkdama kosmetiką plaukams, pirmiausia modelis žiūri į jos sudėtį.

„Labai vertinu natūralius, sveikus ir tausojančius produktus. Tačiau negalvokite, kad trinu kiaušiniais galvą. Nesidarau plaukų kaukių iš šaldytuvo turinio, o mieliau renkuosi natūralias ir pažangias plaukų priežiūros priemones. Manau, kad jos kur kas geriau plaukams nei majonezo kaukė“, – juokiasi šviesiaplaukė.

Modelis Solveiga Mykolaitytė
Modelis Solveiga Mykolaitytė

Žvelgiant į S. Mykolaitytės plaukus atrodytų, kad gamta ją iš tiesų apdovanojo. Ilgi, žvilgantys, šiek tiek banguoti plaukai – apie tokius svajoja dauguma moterų. Tačiau S. Mykolaitytė atvira – prireikė net keletos metų, kol jai pavyko turėti tokius plaukus, kurie kas dieną džiugintų veidrodyje. Prieš porą metų S. Mykolaitytė dirbo vienoje reklaminėje fotosesijoje. Lietuvoje vykusios fotosesijos metu plaukų stilistai sugalvojo pašviesinti modelio plaukus. S. Mykolaitytės plaukai ne tik buvo išbalinti, bet ir sudeginti karštomis žnyplėmis. Grįžus namo ir liečiant plaukus, jie tiesiog byrėjo į kriauklę…

„Plaukus man dažė profesionalūs kirpėjai. Deja, balinimas buvo toks stiprus, kad itin pakenkė plaukams. Šis nemaloni situacija – vienas blogiausių dalykų, kas man yra nutikę gyvenime. Plaukai modelio darbe yra labai svarbu, o štai juos ėmė stilistai ir lengva ranka sugadino. Pasiskundžiau, kad sudegino mano plaukus. Liepė teptis kaukes, tačiau jau niekas nepadėjo… Plaukai toliau lūžinėjo, trupėjo“, – pasakoja S. Mykolaitytė.

Po šios nemalonios patirties modelis itin atsargiai renkasi, kam patikėti savo plaukus. S. Mykolaitytė lankosi tik salone „Greenas“ ir naudoja jų kosmetikos liniją. Natūralumą propaguojantis grožio salonas gražina moteris ir vyrus itin saugiomis priemonėmis. Prieš plaudama galvą S. Mykolaitytė tepa „Greeno“ aliejų, naudoja šios linijos kaukes ir geria vitaminus. S. Mykolaitytė teigia, kad būtent natūrali, tačiau profesionali „Greenas“ linija jai padėjo susigražinti norimą plaukų išvaizdą.

„Plaukai jau atsigavo, pagaliau jie blizga, netrupa. Juos specialia technika man dažo profesionali kirpėja ir stilistė, viena iš „Greenas“ kosmetikos kūrėjų Olga Wiseman. Niekam kitam to nebeleidžiu daryti. Jei tenka naudoti plaukų žnyples, visuomet purškiu apsaugas. Kai geras oras, stengiuosi, kad plaukai džiūtų natūraliai. Vasarą būtinai naudoju plaukų apsaugą nuo saulės. Taip pat dievinu plaukų SPA procedūras. Jų metu pailsiu, o plaukai tampa pasakiški“, – pasakoja S. Mykolaitytė.

Kodėl verta rūpintis, kokiomis priemonėmis mes prižiūrime plaukus?

„Daugumoje šampūnų esantys sulfatai, pažeisdami plaukus bei galvos odą, juos dar ir išsausina, aktyvuoja riebalinių liaukų veiklą. Paslėpti šią žalą mums į pagalbą „skuba’’ plaukų kondicionieriuje esantys silikonai, kurie plauką įvelka į plėvelę, teikiančią žvilgesį, švelnumą, tačiau kartu neleidžiančią jiems kvėpuoti, pasisavinti maistinių medžiagų, vandens. Tokiams procesams vykstant nuolat, plaukus beliks gelbėti tik žirklėmis, jau nekalbant apie galvos odą ir kūną nuodijančius junginius“, – pasakoja O. Wiseman.

Plaukų priežiūros linija „Greenas“ išsiskiria tuo, kad joje sutelkti natūralūs, veiksmingi ir plaukus puoselėjantys elementai, natūralios sertifikuotos švelnios, spalvą tausojančios prausiančios sertifikuotos bei biologiškai aktyvios kondicionuojančios medžiagos. Sudėtyje nenaudojami ingredientai, suteikiantys iliuzinį, tačiau žaibišką efektą.

„Šių gaminių formulės yra maistingos, intensyviai puoselėjančios plaukus ir nekenksmingos sveikatai. Stengėmės, kad mūsų priemonės suteiktų ilgalaikę sveiko plauko išvaizdą, žvilgesį ir švelnumą, o ne trumpalaikę to iliuziją.  Įsigyti kosmetikos bus galima mūsų salone „Greenas“, kituose grožio salonuose ir internetinėje parduotuvėje „greenhairshop.com“, – pasakoja kosmetikos kūrėjos.

 

Jums gali patikti