Naujienų portalas

Su meile ir karūnomis į kiekvieną dieną

„Pažvelk į savo draugus, – ir pamatysi, koks pats esi…“, – Asta Muralytė Trijų grožio karūnų savininkės, unikalaus mados projekto „Mados Terapijos Butikas“ įkūrėjos Astos Muralytės gimtadienio proga būrys mados, meno ir verslo atstovų rinkosi naujai atvėrusioje duris erdvėje „Augustas ir Barbora love story cafe“.

„Tik meilėje gimsta šedevrai“ – sako Asta. „Be šios filosofijos kūrybinėje mano darbo plotmėje nebūtų rezultatų. Ir meilė, ir karūnos, – man ne svetimos, o kavinės pavadinimas būtent apie tai“, – juokiasi Asta. Gerų emocijų ir malonių netikėtumų buvo daug. Gimtadienio dovanomis svečiai atskleidė savo kūrybiškumą.

Astos draugė dainininkė Agnė Sabulytė kerėjo svečius savo balsu. Gimtadienio atmosferos inspiruotas, netikėtu amplua sužibo Jono Sakalausko ir Agnės Sabulytės duetas, prakalbęs eilėmis iš J.Vaičiūnaitės kanono „Barbora Radvilaitė“ bei muzikiniais kūriniais apie meilę ir ne tik. Svarbų vaidmenį suvaidino ir kulinarijos kompanija „Bella Toscana“, per gerą skonį nutiesusi tiltus į svečių širdis. Itališka virtuvė persipynusi su Izraelio šalies tradicijomis nepaliko abejingų.

„Mados klostėse atsispindi žmonijos raida, apimanti visas gyvenimo sritis, – taip, kaip drauguose – žmogaus esybė. Aš laiminga, nes turiu tokį turtą – draugus, ir man artimą aplinką, kurios palinkėčiau kiekvienam!“, – jau gerdama rytinę kavą po gimtadienio dalinosi įspūdžiais Asta.

Jums gali patikti