Naujienų portalas

TV laidoje – grožio konkurso „Mis Visata Lietuva 2019“ užkulisiai

Šio sekmadienio TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovai pirmą kartą išvys visą būrį gražiausių Lietuvos merginų ir jų karalienę – Pauliną Baltrušaitytę, laimėjusią „Mis Visata Lietuva 2019“ konkurso, kurio užkulisiais  domėsis laidos vedėja Kristina Rimienė, karūną.

Šio konkurso organizatorė Ana Šmidt papasakos laidos žiūrovams apie sunkumus, su kuriais susidūrė, ir pasidalys viltimi, kad po penkerių metų tylos įvykęs grožio konkursas bus tęsiamas ir kitąmet, juk Lietuvoje tiek daug nuostabių merginų, vertų karūnos.

 Grožio konkursų šešėliai

Konkurse dalyvavo 18 gražuolių. Laidos vedėjos pašnekovė Ana atvira – daugelyje šalių šis konkursas diskreditavo save dėl perkamų balsų, tad ir Lietuvoje turi nepasitikėjimo šešėlį. Galbūt būtent dėl to, ir dėl laiko stokos, į konkursą pretendavo nedaug merginų.

„100 anketų į tokio lygio konkursą yra tikrai mažai, tačiau turėjome labai mažai laiko atrankoms padaryti. Tikimės, kad kitąmet konkursas vėl vyks ir informacijos apie jį bus žymiai daugiau, tad į jį bandyti patekti galės daugiau merginų“, – apie keblumus organizuojant konkursą atvirai pasakoja Ana.

Laidos vedėja K. Rimienė pasmalsaus, kiek merginoms kainuoja pasiruošti tokiam konkursui. Tai, pasirodo, priklauso ir nuo to, kiek mergina turi… dirbtinio grožio. Tai, kurios plaukai ar nagai ilgi, natūraliai gražūs, o blakstienų nereikia priauginti, lėšų, be abejo, prireiks mažiau.

Grožio konkursų reikalavimai kinta, prisitaiko prie aplinkybių ir esamų grožio standartų. Jei anksčiau, anot laidos viešnios, nebūdavo galima priauginti blakstienų, tai dabar nėra merginų, kurios to nedaro. Dar daugiau – prieš metus viename grožio konkurse dalyvavo mergina, kažkada buvusi vyru, tad akivaizdu, kad grožio vertinimo kriterijai ir reikalavimai neturi bendro vardiklio.

 Atsakingai parinkta komisija

Konkurso organizatorė Ana daug dėmesio skyrė komisijos atrankai, jai buvo be galo svarbu, kad tai būtų žmonės, kuriais galima pasitikėti šimtu procentų. Tad komisijos nariais tapo tie, kurių nuomone niekas nesuabejotų, kurie nepaperkami ir pasižymintys objektyvumu, pavyzdžiui, vienas populiariausių Lietuvos fotografų Gediminas Žilinskas, sportininkas Žydrūnas Savickas, žymus Holivudo prodiuseris, kuris ir nusipirko licenciją organizuoti šį konkursą Lietuvoje.

Didžiausią dėmesį, anot Anos, komisija skyrė merginos savijautai scenoje, jos kalbai, savęs pristatymui, stebėjo, koks jos pasitikėjimas savimi ir savo grožiu, kiek joje yra šarmo, grakštumo ir skleidžiamo žavesio.

Visas šias savybes labiausiai, komisijos nuomone, atitiko Paulita Baltrušaitytė – kurios natūralus grožis užburs ir laidos žiūrovus.

Sveikos gyvensenos ir genų stebuklas

Žiūrint į Pauliną norom nenorom kyla klausimas, kas „kaltas“ dėl tokio šviežio, natūralaus grožio? Pati ji grožio nesureikšmina, tačiau tiki, kad dėl to, kaip šiandien atrodo, dėkoti reiktų genams ir sveikos gyvensenos būdui, lydinčiam ją nuo vaikystės.

Kelias ant nugalėtojų pakylos, anot merginos, buvo ir gražus, ir vingiuotas, bet šiandien ji džiaugiasi rezultatu.

„Žinoma, konkurencija buvo, buvo sunku laimėti tarp tiek žavių pretendenčių, turėjau savo favorites, esu tikrai nustebinta rezultatu, džiaugiuosi, kad laimėjau ir tuo, kad turėjau progą susipažinti su tiek nuostabių panelių“, – laidos vedėjai pasakoja nugalėtoja, neslepianti, kad buvo momentų, kai jautė kitų pretendenčių į grožio karūną pavydą, nusivylimą.

Nors su grožio industrija nugalėtoja turi patirties – nuo 15 metų ji yra modelių agentūros dalis – tačiau ateities su tuo nesieja, nes tiki, kad reikia investuoti ne į savo grožį, o protą, todėl planuoja siekti mokslo aukštumų. Šiuo metu ji studijuoja slaugą ketvirtame kurse ir gyvenimą nori sieti su sveikatos priežiūra.

Laidos vedėja pasiteiraus, kaip į konkursą ir laimėjimą reagavo Paulinos mylimasis.

„Jeigu jis pradėtų mylėti dar stipriau, aš turbūt suklusčiau, tai turbūt būtų ženklas, kad iki to nedariau kažko geriausiai. Jis nuo pat pradžių laikė mane karaliene, tokia jam ir likau“, – asmeninio gyvenimo šydą praskleidžia Paulina, naujoji Lietuvos grožio karalienė.

 Kiekviena moteris gali būti karalienė

Grožio konkurso nugalėtojos visuomet susilaukia išskirtinio dėmesio. Jos gauna begales gėlių ir puokščių, tad laidos vedėja, floristikos dizainerė K. Rimienė rubrikoje „Floristinis desertas“ atskleis paslaptį, kaip padaryti, kad vieną puokštę karalienė išskirtų iš kitų ir būtinai ją prisimintų.

Tokia – karalienei – skirta puokštė gims iš nuostabių žiedų ir žalumos, o pagrindinis kompozicijos akcentas bus iš vilnos padarytas tinklelis. Laidos žiūrovams vyrams K. Rimienė duos vieną patarimą, itin patiksiantį moterims: „nebūtina užsidėti karūnos ant galvos, kad pasijustum karaliene, kartais užtenka tik išskirtinės puokštės gėlių“.

 „Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais 10 val. per TV3!

Jums gali patikti