Naujienų portalas

Vilniuje per karantiną „užstrigo“ ekskliuzyvinių vakarėlių didžėjus iš Niujorko

Pasaulyje susiklosčius karantino situacijai vieni likome savuose namuose, kiti, neturėję galimybės pasiekti savų namų visą karantino laiką įsikūrėme laikinuose namuose. „Ten, kur užsidaro durys, atsiveria kitos“, – ši frazė labai tinkama pozityviam požiūriui į susiklosčiusią sudėtingą pasaulyje situaciją. Karantinas pareikalavo iš žmonių originalumo, išradingumo ir ieškojimo naujų kelių naujoms durims atverti.

Iš Varšuvos į Vilnių karantinui praleisti

Vilniuje karantino laikotarpiu, uždarius sienas ir nespėjus grįžti  iš gastrolių namo, apsistojo žinomas Niujorko muzikos prodiuseris ir didžėjus Dirty Vibezs. Maloniai besišypsantį menininką galima sutikti sostinės gatvėse. Pakalbintas jis mielai diskutuoja apie muziką, istoriją, filosofiją ir jau užmezgė keletą kūrybinių idėjų su lietuvaičiais.

„Vasarį turėjau koncertus Londone, Milane, Paryžiuje, Suomijoje, Bukarešte. Paskutiniam koncertui įvykus Varšuvoje prasidėjo karantinas, visi skrydžiai buvo atšaukti ir aš turėjau galimybę arba pasilikti Varšuvoje arba keliauti į Vilnių. Lietuvą pasirinkau dėl čia gyvenančios draugės, modelio Santa Stručko, su kuria pažįstami septyni metai, nuo to laiko, kai ji dirbo Niujorke prestižiniuose mados namuose. Kitaip tariant tai buvo lengviausias sprendimas ieškoti prieglobsčio Lietuvoje karantino metu“, – pasakoja savo pasilikimo Vilniuje istoriją Dirty Vibez.

Naujokas atsidūręs madingiausių Niujorko klubų scenoje

Kilęs iš Niujorko, Dirty Vibezs yra populiarus „trapo“ („Trapas“ – viena pagrindinių šiuolaikinių hiphopo muzikos srovių) didžėjus, kuris greta 40-ies populiariausių hitų groja ir savo originalius remiksus. Pasaulio spauda jo muziką apibūdina kaip nepaprastą, svaiginančią ir Dirty Vibezs pristato kaip įgudusį didžėjų puikiai gebantį jungti savo aistrą muzikai su mada.

https://www.youtube.com/channel/UCrS9vbn3bgg56pSWFvGgg9g

Po inžinerijos studijų konkurencingos Niujorko scenos

Baigęs inžinerijos mokslus, Dirty Vibezs suprato, kad muzika yra tikrasis jo pašaukimas ir to sprendimo nesigaili. Vos turėdamas dvejų metų patirtį, naujokas Dirty Vibezs laimėjo konkurencingos Niujorko klubų scenos simpatijas. Jis yra vienas nedaugelio jaunųjų didžėjų, kuriam pavyko atsidurti aukščiausiame Niujorko muzikos klubų  ir mados lygyje. Muzikantą galima išgirsti tokiuose prabangiuose pasaulio klubuose kaip „PhD rooftop at Dream hotel“, „Marquee Los Vegas“, privačiuose vakarėliuose, tokių žvaigždžių kaip kanadiečio reperio Drake,  Jamaikos sprinterio Usaina Bolt ir kt. Šiuo metu Dirty Vibezs mėgaujasi pažindamas Lietuvos kultūrą, žmones ir jau planuoja kūrybines keliones.

https://open.spotify.com/artist/1MqZFyVDvjnx8UYt0Ohui2

 

 

 

 

Jums gali patikti