Naujienų portalas

Žilvinas Grigaitis apie užklupusią ligą: „Aš netikėjau diagnoze“

Pirmoje šių metų LNK laidoje „KK2 Penktadienis“ žinomi žmonės kalbės apie sunkumus, su kuriais jiems teko susidurti 2018-aisiais. Verslininkas Žilvinas Grigaitis laidoje pasakos, kad jam buvo labai sunku patikėti, jog serga klastinga liga.

„Mintimis vis grįžtu į tą akimirką, kai gydytojai pasako, kiek tau liko gyventi, kad reikia ruoštis blogiausiam, kad liko vos keturi ar penki mėnesiai“, – laidoje „KK2 Penktadienis“ kalbės Ž. Grigaitis.

Vyras laidoje sakys, kad vėžinis susirgimas jam buvo diagnozuotas labai atsitiktinai.

„Prostatos vėžys yra pati apgaulingiausia liga, ir apie ją sužinai labai netikėtai. Bet viskas priklauso nuo to, kada sužinai ir kuri yra stadija, kokie tyrimai yra atliekami. Galiu pasidžiaugti, kad atsitiktinumo dėka sužinojau, kokia situacija, ir dėka visų priemonių viskas yra suvaldyta ir galiu sėdėti šioje studijoje su jumis“, – kalbės Ž. Grigaitis.

Žilvinas kalbės, kad jam buvo labai sunku patikėti diagnoze: „Netikėjau diagnoze ir tyrimais, ir dariau ne vieną pakartotiną tyrimą kitose laboratorijose. Maniau, kad taip negali būti. Bet gydytoja pasisodino ir sako, kad taip yra, ir reikia daryti atitinkamus veiksmus. Viduje buvo sunku“.

Žilvinas sakys, kad jo situacija turi būti ženklas visiems vyrams, kad, kalbant apie sveikatą, didvyriškumo neiti pas gydytojus negali būti.

„Kiekvienas turi pasitikrinti ir nesvarbu, koks amžius. Gal didžiuosiuose miestuose tai nėra problema, bet periferijoje atrodo kaip kažkoks nusikaltimas, kad daraisi prostatos kraujo tyrimą. Likus keliems mėnesiams, tas didvyriškumas tikrai dings, kai reikės pasižiūrėti vaikams ir žmonai į akis“, – penktadienio vakarą kalbės Ž. Grigaitis.

Laidą „KK2 penktadienis“ žiūrėkite šį penktadienio vakarą 19 val. 30 min. per LNK.

 

Jums gali patikti