Naujienų portalas

Žinomi žmonės kūrė asmeninį vasaros kvapą

Vasaros kvapų degustacija ir pažintis su Kelno vandens istorija Provanso kvapuose Vilniuje sutraukė nemažai žinomų svečių, kurie gilinosi į vasaros kvapus ir kūrė asmeninį vasaros kvapą

Karštą liepos mėnesio popietę svečiai rinkosi Provanso kvapai SPA Vilniuje degustuoti vasariškų gaivinančių, energingų ir vėsių kvapų. Renginio atmosferą kūrė ir visus svečius jungė ore tvyrantis apelsinų, mėtų, citrinų, levandų kvapas.

Pažintis su gaiviais kvapais ir Kelno vandens istorija išties sudomino ne vieną svečią. Eau de Cologne (Kelno vanduo), kurį paprastai mes vadiname (galbūt net veltui retsykiais nuvertintą) odekolonu, buvo sukurtas 1709 m. iš ilgesio Italijai, kuris kvepia vasarą žydinčiais apelsinais lyjant lietui, citrinų ir gaivias bergamočių bei greipfrutų aromatais. Išskirtiniai organiniai Florame aliejai, kokybiškas parfumerių alkoholis, svečių intuicija ir jų vidinis jausmas kuriant ir degustuojant vasaros kvapus leido kurti nepakartojamą, tikrą ir asmeninį Kelno vandenį. Svečių energija, juokas ir organiniai tikri kvapai sukūrė nepakartojamą renginio dinamiką, kurio atgarsiai kiekvieno svečio savo širdyje ir mintyse  pasiliks ilgam.

Renginio akimirkomis nuoširdžiai ir pozityviai dalinosi Auksė Dransard: „Mano vyras, prancūzas Francos Dransard, džiaugėsi bent trumpam vėl sugrįžęs į gimtąją levandomis kvepiančią Prancūziją Erikos Daugelaitės „Provanso kvapų“ organizuotame kvapų degustacijos renginyje. Erika įkvėpė mus eksperimentuoti ir rasti smagių staigmenų. Tačiau, jos pamokoje mes išmokome, kad egzistuoja ir tam tikros taisyklės – viršutinė nata – kvapo pakėlimas, vidurinė nata – sušvelninanti, apatinė turi sujungti abu kvapus. Mes, lyg maži vaikai, džiaugėmės nauju kūriniu, bandėme įlieti papildomą emociją į sugalvotą kvapų paletę ir nustebdavome suradę naują, dar neužuostą derinį. Beje, dar vienas netikėtumas – mūsų kūnų šiluma nepaprastai jausmingai ir maloniai priima šiuos natūralius kvapų derinius. Aš negaliu atsistebėti, kokia neįtikėtina, seksuali ir maloni natūralių kvapų aureolė lydi mane visą dieną, aš jaučiuosi pakylėta ir tiesiog laiminga. Erikos pamoka – „Mylėk gyvenimą, nes jis kvepia Meile“.

“Draugystė su Erikos kvapais iš Provanso man tikras atradimas. Antrą kartą dėka Erikos kūriau sau kvepalus , man šį kartą pavyko. Tokio kvapo ir norėjau: lengvo Viduržemio jūros, Graikijos salų vasaros aromato. Kaip artėja tik atostogos!“, – savo mintimis dalinosi galerijos „Lauros namai“ įkūrėja, Laura Bohne.

Kartais turbūt net nesusimąstome, kokią didžiulę įtaką mums gali daryti kvapai. Jaučiate stresą ar nerimą – gero apelsinų eterinio aliejaus porą lašų gali padėti nurimti, norite įgauti daugiau energijos – turėkite mėtų eterinio aliejaus, kuris, beje, kas labai plačiai privertė nusišypsoti sužinojus, – itin naudingas gali būti kitą rytą po ilgesnio vakarėlio, norint atgauti jėgas. Norite palikti pašnekovui teigiamą įspūdį – rozmarinų eterinio aliejaus kvapas padės sukelti teigiamas emocijas. O ką jau kalbėti apie įvairių eterinių aliejų teigiamą poveikį mūsų grožiui ir sveikatai. Per porą valandų jaukioje, neapsakomai kvapnioje Provanso Kvapų aplinkoje su nuostabia draugija, sužinojome labai daug naudingos informacijos apie tikrąją kvapų magiją. O, svarbiausia, patys turėjome galimybę pasigaminti sau kvapą – šis procesas buvo neprarastai įdomus ir įtraukiantis – po to buvo labai smalsu visiems, koks rezultatas gausis. Pati savo kvepalams išsirinkau citrinų, saldžiojo apelsino, mėtų, mandarinų, ylang ylang, sandalo ir verbenų eterinių aliejų derinius. Juos sumaišius ir po to įpylus šiek tiek vandens gavosi labai subtilus kvapas, kuris puikiai tiks vasarai. Ir, kas nuostabiausia, žinosiu, kad tik aš viena turiu šiuos unikalius kvepalus, – šypsosi „Active Vilnius“ komunikacijos vadovė Karolina Dilytė.

„Kvapo kūrimas yra labai individualus ir asmeninis procesas, jis labai priklauso nuo mūsų minčių tėkmės, kaip tą dieną jaučiamės, kokia mūsų nuotaika, kokioje aplinkoje mes esame ir kaip mus veikia šalia esantys žmonės. Vasaros kvapų degustacija, vykusi Provanso kvapai SPA, manyčiau buvo vienas įsimintiniausių renginių. Kvapų ragavime jautėsi ypatingai lengva nuotaika, kupina geros energijos ir linksmo juoko. Svečių pozityvumas, žingeidumas ir jų žinios apie kvapus, jų terapines savybes padėjo kiekvienam mūsų susikurti lengvą vasarišką Kelno vandenį, kuriame vyravo visą vasarą mus lydėsiančios gaivios, citrusinės ir saulėtos natos“, – renginio akimirkomis dalinosi „Provanso kvapai“ įkūrėja Erika Daugėlaitė.

 

 

Jums gali patikti