Kadenciją baigęs Seimas pasižymėjo priimtų teisės aktų gausa, kuri turėjo reikšmingą poveikį įvairioms visuomenės sritims. Per ketverius metus buvo priimta daugybė įstatymų, kurie turėjo įtakos socialinei apsaugai, švietimui ir sveikatos priežiūrai. Vienas iš svarbiausių pasiekimų buvo socialinės apsaugos reforma, kuri siekė pagerinti socialinių paslaugų prieinamumą ir kokybę. Buvo padidintos pensijos, išplėstos socialinės paramos programos, siekiant sumažinti skurdą ir socialinę atskirtį.
Švietimo srityje buvo įgyvendintos reformos, skirtos gerinti mokymo kokybę ir didinti mokytojų atlyginimus. Buvo siekiama modernizuoti mokymo programas, įtraukti daugiau technologijų į mokymo procesą ir skatinti mokinių kūrybiškumą bei kritinį mąstymą. Sveikatos priežiūros srityje buvo priimti įstatymai, skirti gerinti sveikatos paslaugų prieinamumą ir kokybę, taip pat buvo skiriama daugiau dėmesio prevencijai ir sveikatos stiprinimui.
Ekonomikos skatinimui ir verslo aplinkos gerinimui buvo priimti įstatymai, kurie skatino investicijas, mažino biurokratiją ir gerino sąlygas smulkiam ir vidutiniam verslui. Buvo įgyvendintos mokesčių reformos, siekiant sumažinti mokesčių naštą verslui ir skatinti ekonomikos augimą.
Seimo nariai aktyviai dirbo siekdami užtikrinti, kad teisės aktai atitiktų visuomenės poreikius ir tarptautinius standartus. Buvo stengiamasi įtraukti visuomenę į teisėkūros procesą, organizuojant viešas diskusijas ir konsultacijas. Nepaisant to, kai kurie sprendimai sulaukė kritikos dėl skubotumo ar nepakankamo pasirengimo. Kritikai teigė, kad kai kurie įstatymai buvo priimti be pakankamo viešo svarstymo, o tai galėjo lemti nepakankamą jų įgyvendinimo efektyvumą.
Kadencijos metu taip pat buvo sprendžiami svarbūs klausimai, susiję su klimato kaita ir aplinkos apsauga. Buvo priimti įstatymai, skirti mažinti taršą ir skatinti atsinaujinančios energijos naudojimą. Lietuva įsipareigojo mažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijas ir didinti atsinaujinančios energijos dalį bendrame energijos balanse. Šie sprendimai buvo svarbūs siekiant įgyvendinti tarptautinius įsipareigojimus, tokius kaip Paryžiaus klimato susitarimas, ir prisidėti prie globalių aplinkosaugos tikslų.
Seimo darbas buvo vertinamas įvairiai. Vieni pabrėžė pasiektus rezultatus ir įgyvendintas reformas, kiti kritikavo dėl nepakankamo dėmesio tam tikroms sritims ar nepakankamo dialogo su visuomene. Nepaisant to, kadenciją baigęs Seimas paliko žymų pėdsaką Lietuvos teisėkūros istorijoje, prisidėdamas prie šalies socialinio, ekonominio ir aplinkosauginio vystymosi.