Pietų Korėja pastaruoju metu susiduria su įvairiais iššūkiais, kurie kelia susirūpinimą tiek šalies viduje, tiek tarptautinėje bendruomenėje. Vienas iš pagrindinių klausimų yra ekonomikos augimo lėtėjimas, kuris verčia vyriausybę ieškoti naujų būdų skatinti investicijas ir kurti darbo vietas. Šalies ekonomika, kuri ilgą laiką buvo laikoma viena iš sparčiausiai augančių pasaulyje, dabar susiduria su globalios prekybos įtampos, technologijų sektoriaus pokyčių ir demografinių iššūkių poveikiu. Vyriausybė siekia skatinti inovacijas ir technologijų plėtrą, investuodama į dirbtinį intelektą, 5G technologijas ir atsinaujinančią energiją.
Be to, šalyje didėja socialinė nelygybė, o tai sukelia visuomenės nepasitenkinimą ir protestus. Didėjanti atskirtis tarp turtingųjų ir vargšų, aukštos nekilnojamojo turto kainos ir jaunimo nedarbas yra pagrindinės problemos, kurias reikia spręsti. Vyriausybė bando įgyvendinti socialines programas, skirtas mažinti nelygybę, tačiau šios pastangos dažnai susiduria su biurokratiniais iššūkiais ir politine opozicija.
Prezidentas, siekdamas spręsti šias problemas, ėmėsi įvairių reformų, tačiau jų įgyvendinimas susiduria su sunkumais. Viena iš priežasčių yra politinė opozicija, kuri kritikuoja prezidento politiką ir trukdo priimti reikalingus sprendimus. Be to, kai kurios reformos susiduria su visuomenės pasipriešinimu, nes jos gali turėti neigiamų pasekmių tam tikroms gyventojų grupėms. Pavyzdžiui, darbo rinkos reformos, skirtos didinti lankstumą, susiduria su profesinių sąjungų pasipriešinimu, kurios baiminasi dėl darbuotojų teisių sumažinimo.
Tarptautinėje arenoje Pietų Korėja taip pat susiduria su iššūkiais, susijusiais su santykiais su Šiaurės Korėja ir kitomis regiono valstybėmis. Nors buvo pasiekta tam tikra pažanga derybose su Šiaurės Korėja, vis dar išlieka daug neišspręstų klausimų, kurie kelia įtampą regione. Be to, Pietų Korėja turi laviruoti tarp didžiųjų pasaulio galių, tokių kaip JAV ir Kinija, siekdama išlaikyti ekonominį stabilumą ir saugumą.
Prezidentas tikėjosi, kad jo politika padės spręsti šias problemas ir pagerins šalies padėtį, tačiau kol kas rezultatai nėra tokie, kokių buvo tikėtasi. Tai kelia klausimų dėl tolesnių veiksmų ir strategijų, kurias reikėtų taikyti siekiant užtikrinti šalies stabilumą ir gerovę. Ekspertai siūlo, kad Pietų Korėja turėtų stiprinti savo ekonomikos atsparumą, diversifikuoti prekybos partnerius ir investuoti į švietimą bei mokslinius tyrimus, siekiant ilgalaikio augimo ir socialinės gerovės.