Rudens pradžia Lietuvoje šiemet džiugina vasariškais orais. Nors kalendorius rodo rugsėjį, termometro stulpeliai vis dar kyla aukštyn, o saulė šviečia kaip vidurvasarį. Šilti orai leidžia mėgautis lauko pramogomis, o gamta dar neskuba keisti savo žalios spalvos į rudenines spalvas.
Meteorologai prognozuoja, kad tokie orai išsilaikys dar kelias dienas. Dienos metu temperatūra gali siekti net 25 laipsnius šilumos, o naktimis ji taip pat išlieka gana aukšta. Tai puiki proga pasimėgauti paskutinėmis šiltojo sezono akimirkomis, kol ruduo dar neatnešė savo vėsesnių orų.
Vis dėlto, specialistai primena, kad šilti orai rugsėjį nėra neįprasti, tačiau jie gali greitai pasikeisti. Todėl patariama pasinaudoti šia proga ir praleisti daugiau laiko lauke, kol orai dar leidžia. Be to, svarbu nepamiršti pasirūpinti tinkama apranga, kad staigaus atvėsimo atveju būtumėte pasiruošę.
Šis laikotarpis taip pat yra puiki proga sodininkams ir daržininkams užbaigti darbus sode, nes šiluma skatina augalų augimą ir derliaus brendimą. Taigi, rudens pradžia Lietuvoje šiemet tikrai džiugina ir leidžia dar šiek tiek pasimėgauti vasaros teikiamais malonumais.