Išleidus iPhone 14 seriją, vartotojų dėmesys, kaip būdinga su Apple išmaniaisiais, buvo itin didelis. Šių iPhone gamoje daugiausiai dėmesio pritraukia bazinis modelis, iPhone 14 Pro ir iPhone 14 Pro Max. Kaip išsirinkti tinkamiausią sau? Kiekviena išmaniojo įrenginio versija skirta patenkinti skirtingus poreikius ir pageidavimus. Tikimės, kad ši apžvalga padės priimti finansiškai ir technologiškai naudingiausią sprendimą.

Standartinis iPhone 14

Jau įprasta, kad naujausi bazinės linijos iPhone, iš technologinės pusės bus analogiški praėjusios kartos Pro telefonams. Taip yra ir su iPhone 14 – jo galimybės yra kone identiškos iPhone 13 Pro. Tai – geras ženklas, nes patrauklia kaina įmanoma įsigyti telefoną, kuris siūlo visą Apple prestižą ir kokybę už pigesnę kainą.

Jeigu jums ne tiek reikia geriausių kameros funkcijų ar pačių aukščiausių specifikacijų, nepatogu nešiotis ar naudoti labai didelį telefoną bei reikia našumo tik bazinių užduočių atlikimui, keliems žaidimams ar paprastoms progoms, rinkitės šį variantą. Jus džiugins pakankamai ilgai neišsikraunantis akumuliatorius, geras ekranas, patikima kamera bei spartus A15 Bionic serijos lustas.

Kada labiausiai tinka iPhone 14 Pro?

Kai Apple pristatė naująją Pro telefonų seriją, tokį pavadinimą išmanieji gavo neatsitiktinai. Tai – geriausių ir galingiausių techninių specifikacijų visuma, kurios labiausiai reikia profesionaliam naudojimui.

Standartiniai Pro telefonai turi galingesnį lustą, daug pajėgesnę kameros sistemą ir didesnį ir/ar aukštesnės raiškos ekraną už standartinį. Į Pro telefoną investuoti verta, jei jūs gyvenate iš socialinių tinklų, esate fotografijos entuziastai, ar profesionalai bei vertinate smulkias, kokybines detales, pavyzdžiui, didesnį atnaujinimo dažnį (Hz).

Be to, šie iPhone dar turi ir Dynamic Island, kuris šiek tiek praplečia funkcionalumą bei pagerina naudotojo patirtį. Įprastai Pro versija kainuoja apie 15-25 % daugiau nei standartinė.

O kaip yra su flagmanu iPhone 14 Pro Max?

Na, o Pro Max nuo įprasto Pro skiriasi tuo, kad turi dar didesnį ekraną, paprastai ir geriausią baterijos veikimo laiką ir nori geriausio, ką Apple gali pasiūlyti. Visgi, jo kaina yra apie 15-25 % didesnė už įprasto Pro, todėl verta pasvarstyti ar šių galimybių tikrai reikia.

Geriausią Apple versiją turėtumėte rinktis pagal savo gyvenimo būdą ir poreikius.