Naujienų portalas

Šiandien – pasaulinė televizijos diena!

TV3 televizija šiandien drauge su visu pasauliu švenčia Pasaulinę televizijos dieną. Per devyniasdešimt televizijos egzistavimo metų, ji tapo daugelio mūsų neatsiejama gyvenimo dalimi.

Per devynis televizijos gyvavimo dešimtmečius smarkiai pasikeitė tiek technologijos, tiek žiūrėjimo įpročiai. Nuo televizoriaus, su vos keliolikos centimetrų dydžio ekrano įstrižaine, rodančio nespalvotą vaizdą, iki kelių šimtų centimetrų įstrižainės ekrano, perteikiančio ryškiausias spalvas aukščiausia HD raiška, nuo tik pasiturintiems įperkamo vaizdo aparato iki masinio vartojimo.

Mūsų šalyje televiziją žiūri beveik 99 proc. žmonių. Jie kasdien prie TV ekranų praleidžia daugiau nei 3,5 val., taigi vidutiniškai per gyvenimą susidarytų 10 metų. Žiūrimiausia televizija Lietuvoje jau 15 metų yra TV3.

TV3 pateikia žiūrovams jų mėgstamą turinį – nuo Žinių, svarbiausių pasaulio sporto įvykių ir publicistinių laidų iki didžiausių šou, tokių kaip „X faktorius“, serialų ir populiariausių filmų.  Štai keletas įdomių faktų apie tai:

  • Ar žinojote, kad viena populiariausių publicistinių laidų „Prieš srovę“ egzistuoja jau daugiau nei dvidešimt metų? Per tiek laiko laida pakalbino daugiau nei 5300 pašnekovų, o važiuodama pas juos įveikė beveik 400 000 kilometrų – t.y. pasaulį per pusiaują galėtų apvažiuoti net 10 kartų.
  • Ar žinojote, kad sudėjus bendrą populiariausio visų laikų muzikinio šou „X faktorius“ laidų laiką, gausime šešioliką parų nepertraukiamos transliacijos? Beje, „X faktoriuje“ nuskambėjo jau beveik 2000 dainų.
  • Ar žinojote, kad „Gero vakaro šou“ rekordiškai žiūrimas ne tik per televiziją, bet ir internetu? Visų video peržiūrų skaičius siekia beveik 70 milijonų!
  • Ar žinojote, kad kultinis televizijos serialas „Moterys meluoja geriau“ jau turi 1100 serijų, o per 12 sezonų jame vaidmenis atliko daugiau nei 200 aktorių.
  • Ar žinojote, kad didžiausias nuomonės formuotojas (influenceris) Lietuvoje yra TV3 žinių žurnalistas? Jo parengtas reportažas kasdieną pasiekia ne mažiau nei 300 tūkst. žmonių minią!

Švęskime televizijos dieną kartu su TV3!

Jums gali patikti