Pagrindinis baldas miegamajame, žinoma, yra lova. Tik išsirinkti ją nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti, man esant didžiulei pasiūlai ne visi pirkėjai žino, į ką verta atkreipti dėmesį. Nebūtų teisinga rinktis vien tik pagal dizainą, ne mažiau svarbi ir baldo kokybė, patvarumas.

Iš ko lova pagaminta?

Tikslinga prioritetą teikti lovoms, pagamintoms iš medžio masyvo, metalo, medžio plokščių. Geros medžiagos lemia lovos tvirtumą, ilgaamžiškumą. Šiais laikais populiarios ir aptrauktos gobelenu. Jei patinka tokio tipo, rinkitės tvirto, mažiau nešvarumams imlaus ir lengvai valomo audinio apdailą turinčias lovas.

Kokio dydžio lovą rinktis?

Šiuo atveju reikalingi tikslūs kambario matmenys, juo labiau jei patalpa nedidelė. Numatykite vietas kitiems baldams, palikite vietos judėjimui po kambarį ir tada įvertinkite, kokio dydžio lova gali tilpti, nesukeldama papildomų nesklandumų.

Dizainas

Miegamojo lovos gali būti minimalistinės ar atrodančios itin prabangiai, baltos, juodos, rudos, pilkos ar kitos spalvos, su aukštu ar žemu galvūgaliu, su grakščiomis ar masyviomis kojelėmis ir t.t. Koks dizainas aktualus jums, padės nuspręsti miegamojo kambaryje vyraujantis interjero stilius.

Miegamojo lovos iš Deinavosbaldai.lt

Labai didelė lovų įvairovė, patrauklios kainos, patogus pirkimo procesas jūsų laukia „Deinavos“ salonuose ar e. parduotuvėje.