Lietuvos vairuotojai netrukus turės naują būdą pritaikyti savo valstybinio numerio ženklus. Nuo liepos 1 d. jie galės užsisakyti specialų dizainą, atspindintį jų asmenybę ar pomėgius. Naujieji numerio ženklai bus įvairių spalvų ir stilių, o vairuotojai galės rinktis iš vyriausybės pateiktų dizainų arba susikurti savo dizainą.

Norėdami gauti asmeninį numerio ženklą, vairuotojai turi pateikti prašymą Lietuvos kelių transporto departamentui. Paraiškoje turi būti nurodyta tokia informacija kaip pageidaujamo numerio ženklo dizaino tipas ir vairuotojo kontaktinė informacija. Kai paraiška bus patvirtinta, vairuotojai galės atsiimti individualizuotus numerio ženklus vietiniame transporto biure arba gauti juos paštu. Individualizuotus numerio ženklus bus galima įsigyti tik lengviesiems automobiliams, bet ne komercinėms transporto priemonėms.

Kai bus pradėti naudoti individualūs valstybinio numerio ženklai, Lietuvos vairuotojai turės unikalų būdą išreikšti save kelyje. Nesvarbu, ar jie pasirinks mėgstamos sporto komandos atvaizdą, ar juokingą frazę, šie specialūs numerio ženklai padės jų automobiliui išsiskirti iš minios. Turėdami šią naują galimybę pritaikyti savo valstybinio numerio ženklus, Lietuvos vairuotojai netrukus turės galimybę parodyti savo asmenybę ir išsakyti savo nuomonę sėdėdami už vairo.