Naujienų portalas

„Black Friday“ metu – patarimai, kaip rasti tobulą suknelę šventėms ir ką dovanoti tam, kuris turi viską

Šį penktadienį, kai pasaulis švęs pasaulinę nuolaidų dieną „Black Friday“, lietuviško dizaino namai LOCALS.LT švęs du kartus stipriau: ir „Black Friday“, ir naujos Locals.lt parduotuvės įkurtuves prekybos centre „Europa“.

Naujoji Locals.lt parduotuvė įsikūrė antrame prekybos centro „Europa“ aukšte. Akcijų savaitgalį, lapkričio 23-25 d., čia lydės ne tik nuolaidos nuo -20% visoms pažymėtoms prekėms, bet ir įdomūs susitikimai.

Penktadienį, nuo 14 iki 17 val., „Europoje“ įsikūrusioje Locals.lt parduotuvėje  „Ž Jewellery“ kūrėjas ir verslo konsultantas Žilvinas Grigaitis pristatys karštą naujieną –  savo kūrybos desertinius šaukštelius. Jie buvo sukurti bendradarbiaujant su menininke  Laura.bu

Šie šaukšteliai – tai tęstinis Ž. Grigaičio kūrybos darbas. Prieš porą metų jis pristatė unikalių papuošalų kolekcija – ordinus primenančias sages, sukurtas panaudojant iš mamos paveldėtus papuošalus.  Kaip ir segės, naujieji Ž. Grigaičio šaukšteliai – unikalūs ir vienetiniai.

Prabangiu interjero akcentu galintys tapti šaukšteliai ne tik traukia akį, bet ir gali tapti puikia dovanos idėja Kalėdoms. Pasak Ž. Grigaičio, ypatingi rankų darbo šaukšteliai, ant kurių specialia technika perkelta originali Ž. Grigaičio kurta segė, idealiai tiks ir artimam, ir tam, kuris turi viską.

Šiuos šaukštelius galima pamatyti ir įsigyti tik Locals.lt parduotuvėse. Penktadienį, pristatymo „Europos“ prekybos centre metu, Ž. Grigaitis bendraus su lankytojais ir pats galės padėti išsirinkti sau ar brangiam žmogui tinkamiausią šaukštelį ar segę.

Renginio metu visus Locals.lt lankytojus kavos meistrai „BREW Kavos virėjai“ nemokamai vaišins čia pat sumalta gardžia ir kvapnia kava.

Lietuviško dizaino namų LOCALS.LT kainas karpantis „Black Friday“ su nuolaidomis neaplenks ir Vilniaus centre – prekybos centre „GO9“. Čia taip pat ne tik visoms pažymėtoms prekėms bus taikoma nuolaida nuo -20%, bet ir bus galima gauti profesionalių stiliaus patarimų.

Kuo puošitės per per šias šventes, Kalėdinius vakarėlius darbe ar jaukius pietus su šeima? Penktadienį, nuo 16 iki 18 val., drabužių prekės ženklo „Undress“ kūrėja Ana Savicka visoms turinčios klausimų patars, kaip rasti tobulą vakarinę suknelę šventėms.

„Undress“ kuria sukneles su paslaptimi, tad kiekviena jų slepia individualią patirtį ar mintį, kurias atliepia aiškios drabužių formos bei monochrominė spalvų paletė. Dailios ir elegantiškos, svajingos ir prabangios, jaukios ir patogios – „Undress“ kolekcijos išskiria suknelių, jų spalvų ir formų įvairove, tad tai puikus pasirinkimas ir kasdienai, ir ypatingiausioms progoms.
Nuolaidas nuo – 20% visoms pažymėtoms prekės bus galima rasti ne tik Locals.lt parduotuvėse „Go9“ ir „Europoje“, bet ir prekybos centre „Panorama“ bei elektroninėje parduotuvėje www.locals.lt

Lietuviško dizaino namus LOCALS.LT Vilniuje galima rasti prekybos centruose „GO9“ (3-ias aukštas, Gedimino pr. 9), „Europa“ (2-as aukštas, Konstitucijos pr. 7A) ir „Panorama“ (2-as aukštas, Saltoniškių g. 9).

 

Jums gali patikti