Naujienų portalas

Kologenas ir jo nauda. Ką svarbu žinoti?

Puiki figūra, stiprūs ir elastingi raumenys, lygi oda ir švelni oda, blizgantys plaukai ir sveiki nagai, mobilūs sąnariai, stiprūs kaulai – kolageno peptidai atlieka pagrindinį vaidmenį formuojant šiuos pagrindinius žmogaus kūno komponentus.  Tai įrodė viso pasaulio mokslinikai.

Kolagenas yra dažniausiai sutinkamas baltymas žmonių ir gyvūnų organizmuose. Tai pirminis struktūrinis ir svarbiausias jungiamojo audinio baltymas. Kad išliktume sveiki, stiprūs ir mobilūs, mūsų kasdieninėje mityboje reikia tinkamų kolageno peptidų kiekio.

Inovacijos, paremtos mokslu

GELITA yra viena iš pirmaujančių kolageno peptidų gamintojų pasaulyje. Kaip pasaulinė kompanija, užsiimanti kokybe ir naujovėmis, ji siūlo pritaikytus kolageno peptidus, skirtus įvairioms sveikatingumo programoms. GELITA atlieka intensyvius tyrimus, kurie padeda klientams kurti efektyvius gaminius, kuriuos palaiko mokslas.

QYRA- naujas produktas

Naujausias produktas grožiui – QYRA, tai aukštos technologijos efektyvus, bet paprastas ir kasdienis maistinis grožio papildas, kurio bazė yra VERISOL.

QYRA sudėtyje yra patentuotas optimizuotas kolageno peptidų mišinys, kuris gali atidėti natūralų odos senėjimą. QYRA daro odą elastingesnę, pagerina jos hidrataciją ir sumažina raukšles. Joje nėra alergenų ir ji ideali visoms, kurios nori atrodyti jaunesnės be chirurginių – kosmetinių operacijų ir toksinių substancijų.

Noriu įsigyti DABAR, spauskite ant nuorodos į e-parduotuvę

http://www.collagencare.eu/

Jums gali patikti