Naujienų portalas

Žaliosios koncepcijos Lietuvos grožio industrijoje pradininkai švenčia 6 metų gimtadienį

Grožio salonas „Greenas“ pasitinka 6 metų gimtadienį. Įkūrėjos Olga Wiseman ir Viktorija Parutytė pasitikdamos šią šventę jautriai dėkoja visiems, kurie žengė pirmuosius žingsnius kartu, kurie tikėjo ir palaikė, kurie kritikavo, taip skatindami jas augti,  dėkoja modeliams, su kuriais kūrė, fotografams, įamžinusiems įsimintinus kadrus, dėkoja jaunavedžiams už pasitikėjimą „Greenas“ komanda svarbiausiomis gyvenimo akimirkomis, draugams, kurie net tada, kai būdavo sudėtingų akimirkų, sakydavo, kad einama teisingu keliu ir kviečia būti toliau kartu linkėdamos grožio, meilės ir sveikatos harmonijos.

Žinomos plaukų meistrės ypač mėgiamos pramogų pasaulio atstovų, kūrusios įvaizdžios žymiausiems Lietuvos modeliams, scenos artistams, televizijos laidų vedėjams ir daugeliui kitų.

Kaip sekėsi įgyvendinti žaliojo salono koncepciją Lietuvoje kalbamės su salono įkūrėjomis Olga Wiseman ir Viktorija Parutyte.

Kokia nuotaika pasitinkate 6 metų gimtadienį?

Olga Wiseman: Džiaugiamės po karantino galėdami vėl susitikti su savo klientais, švęsti gimtadienį kartu su jais ir matyti laimingas jų šypsenas – nuostabi dovana.

Viktorija Parutytė: Šventė mūsų, o dovanos mūsų brangiems klientams! Išties gera švęsti ir matyti kaip svajonė užaugo ir auga toliau, todėl visą savaitę ištikimiausiems savo draugams dalinome dovanas.

Kaip kilo žaliojo grožio salono koncepcija?

Olga Wiseman:  Sveika mityba, domėjimasis ką valgome, ką naudojame savo kūno, namų priežiūrai po truputį tampa ne alternatyva, o sąmoninga mada. Grožio industrija taip pat auga sveiko produkto link.

Biochemijos mokslininkų tyrimai atkreipia vis daugiau žmonių, kad atsakingai žiūrėtume į produktų etiketes, saugotume ne tik save ir savo artimuosius, bet ir aplinką. Per odą patekusios medžiagos įsiskverbia tiesiai į kraują. Parabenai, kurie dažniausiai naudojami muiluose, šampūnuose, dezodorantuose, losjonuose bei natrio laurilsulfatas, kuris padeda kosmetikos priemonėms suputoti – vengtini ingredientai.  Žinant tokius ir daugiau dalykų, kilo mintis kurti saugančius aplinką ir mus pačius grožio namus.

Viktorija Parutytė:  Ekologiška produkcija dažnai manipuliuojama. Dažnai nesąžiningi gamintojai įdeda į plaukų šampūną ekologiškomis sąlygomis užaugintą ramunėlę ir pirkėjui sudaromas vaizdas, jog visa prekė yra ekologiška. O tai, kad greta ekologiškų medžiagų į šampūno sudėtį įeina natrio laurensulfatas, kuris yra ir automobilių variklio ploviklio sudėtyje, – nutylima. Nuriebalinus galvos odą, nerviniais impulsais perduodamas organizmui signalas, kad galvos oda nebeturi natūralios apsaugos ir visu pajėgumu įsijungia riebalinimo rėžimas. Plaukai riebaluojasi dar greičiau, turime plauti vis dažniau ir dažniau galvą, to rezultatas – nualinti plaukai ir odos ligos. Todėl pasaulyje tampa vis aktualesnė vadinamoji „žalioji“ grožio salonų ir spa koncepcija. “Green” salonai – tai grožio salonai, kuriuose viskas – nuo interjero iki naudojamų priemonių ir siūlomų paslaugų yra „žalia“, nebūtinai ekologiška, tačiau natūralu, sveika ir tausojama. “Green” salonai buvo pirmieji Lietuvoje atnešę žaliojo grožio salono idėją į grožio industriją, džiaugiamės, kad įkvėpėme kitus pasekti sveikos grožio filosofijos pėdomis.

Ką koduoja “Greenas” pavadinimas?

Olga Wiseman: Žodis „Greenas“ derina savyje žodžių žaismo dviprasmiškumą: angliškasis „green“ („žalias“) su lietuviškuoju grynas – tikras, švarus, paprastas. Mūsų tikslas – natūralumas, nekenksmingumas aplinkai ir meilė sau bei klientui. Jau užėjus į saloną norėjosi, kad klientas pajustų paprastumą, švarą ir natūralumą, todėl kūrėme interjerą su natūraliomis medžiagomis, pirmenybę teikėme baltai ir žaliai spalvoms, įdėjome daug rankų darbo. Stengėmės  kurti tokią aplinką kuri atpalaiduotų, nuramintų, įkvėptų.

Viktorija Parutytė: „Greenas“ darbe ir kūryboje naudoja australišką itin pažangią Kevin Murphy profesionalią plaukų priežiūros kosmetiką. Eterinių aliejų, žolelių ir aliejų pagrindu, aukščiausiomis technologijomis sukurta plaukų priežiūros ir šukuosenos formavimo kosmetika yra visiškai natūrali ir pasižymi gydomuoju bei puoselėjamuoju poveikiu. Ar tikrai visa kosmetika yra tokia nekenksminga? Tiesa, aerozolis nėra nekaltas daiktas, tačiau yra produktų, kurie be jo paprasčiausiai praranda savo prasmę. Kevin Murphey dalyvauja Alo Goro kovos prieš klimato kaitą programoje ir jo reikmėms aukoja dalį iš šio produkto gaunamo pelno, taip kompensuodamas tegu ir minimalią, tačiau daromą aplinkai žalą. Plaukų dažai – natūralūs ir tausojantys, manikiūras – kuo natūralesnis ir itin kokybiškas.

Koks Jūsų kredo?

Olga Wiseman: Mano gyvenimo ir tobulėjimo filosofija – investuok į savo meistriškumą.  Londone pabaigusi “London School of Beauty” ir “Make up London College of fashion” mokslo įstaigas dirbau su vienais garsiausių vardų grožio industrijos pasaulyje ( Toni & Guy, Wella International, Make up Forever, Sasson Academy, Dolores Academy ), bendradarbiavau su  „Mados infekcija“, „Lietuvos Eurovizija“, „Miss Lietuva“, su kiekvienu nauju projektu patiri vis naujus iššūkius, kurie augina ir veda tobulėjimo link.  Nauji iššūkiai, be baimės – tai ir būtų turbūt šiuo metu mano kredo.

Viktorija Parutytė: Mūsų tikslas – suburti atvirų naujovėms žmonių bendruomenę, kuri būtų ištikima tikrosioms vertybėms, tai ir yra vienas iš “Greenas” kredo.

Ką palinkėtumėte sau?

Olga Wiseman: Visada smagu sekti naujausias pasaulines plaukų mados tendencijas, dirbti su garsiausiais Lietuvos mados fotografais, stilistais, tačiau labiausiai rūpi kliento sveikatos gerovė ilgalaikėje perspektyvoje.  Gražus žmogus – sveikas žmogus.

Žmogus atėjęs į mūsų saloną nori išeiti gražus, atsinaujinęs, madingas, mūsų komanda daro viską, kad būtume patyrę, išmanūs ir žinotume naujausias tendencijas, kuriomis galėtų pradžiuginti ateinančius.

Palinkėčiau sau ir visai “Greenas” komandai žingeidumo, mylėti savo darbą ir kuo daugiau atsidėkojančių klientų šypsenų!

 

 

 

 

Jums gali patikti