Naujienų portalas

Naujas „Tūnąs tamsoje“ režisieriaus siaubo trileris „Pabėgimo kambarys“ žiūrovus įtrauks į mirtiną žaidimą

Jau šį penktadienį į Lietuvos kino teatrus atkeliauja siaubo žanro mėgėjų puikiai žinomos juostos „Tūnąs tamsoje: paskutinis raktas“ režisieriaus Adamo Robitelio kurtas siaubo trileris „Pabėgimo kambarys“. Juosta žiūrovus įtrauks į mirtinai pavojingą žaidimą, kai drauge su herojais teks surasti užuominas ir pabėgti iš užslaptinto kambario. Arba – mirti.

„Girdėjau kalbų, kad kai pasirodė mūsų filmo anonsas, buvo atvejų, kai žmonės ėmė nepatikliai žiūrėti į šią pramogą. Tada komentaruose gavome velnių, kad išgąsdinome publika ir sumažėjo pabėgimo kambarių populiarumas. Dar buvo pasirodę gandų, jog filmas sukurtas remiantis tikra istorija, tačiau tai irgi nėra tiesa. „Pabėgimo kambario“ scenarijus yra visiškai originalus, o pati istorija gniaužia kvapą“, – pasakoja režisierius.

Jis taip pat tikina, kad žiūrovai kino teatruose gaus ne tik gerą pramogą, bet ir dar ilgai nepamirš vienos svarbios pamokos – kai į sudėtingą situaciją patenkama su grupele žmonių, viena, kas gali išgelbėti – tai bendradarbiavimas.

Juostoje „Pabėgimo kambarys“ Zoja, Amanda, Maikas, Denis, Benas ir Džeisonas iš pradžių nepažinojo vienas kito ir neturėjo nieko bendro. Nebent tai, kad visi buvo vienaip ar kitaip nepatenkinti savo gyvenimu ir vieną dieną paštu gavo paslaptingą juodą dėžutę-galvosūkį, kviečiantį į ultramodernų naują „Pabėgimo kambarį“, kurio visas užduotis išsprendęs žaidėjas-laimėtojas bus apdovanotas milijonu dolerių.

Nurodytu laiku susirinkęs „Pabėgimo kambarį“ įrengusios įmonės atstovybėje, šešetukas tikisi sulaukti išsamesnių paaiškinimų apie šį itin dosnų pasiūlymą. Tačiau prie jų niekas neprisijungia, o netrukus kompanija suvokia, kad jokių paaiškinimų nebus: žaidimas jau prasidėjo. Žaidimas, kuriame kiekvienas klaidingas sprendimas, praleista užuomina ir nepastebėta detalė reiškia ne tik galbūt nelaimėtą milijoną, bet ir kažkurio iš žaidėjų mirtį.

„Kad ir kaip ten būtų su tais pabėgimo kambariais, bent jau manęs ten dabar niekas neįvestų. Supratau, kad ribinėse situacijose tiesiog nemoku blaiviai galvoti, o tai pakištų man koją bandant rasti išėjimą net ir iš vaikams skirto pabėgimo kambario“, – pristatydamas juostą bandė juokauti vienas iš aktorių Loganas Milleris.

Siuabo juosta apie kitokią ir mirtinai pavojingą jaunuolių pramogą „Pabėgimo kambarys“ Lietuvos kino teatruose jau nuo penktadienio, sausio 4  dienos.

Jums gali patikti