Naujienų portalas

Pamatykite: legendinės ukrainiečių roko grupės „Okean Elzy“ koncertas iš Kyjivo metro stoties

Lygiai prieš du mėnesius Ukrainos žmonių gyvenimai negrįžtamai pasikeitė – būtent tada agresorė Rusija žiauriai smogė šaliai ir pradėjo daugybę nekaltų aukų nusinešusį bei didžiulį skausmą sukėlusį karą. Tačiau būtent tiek – jau du mėnesius – Ukraina nepaliauja įrodinėjusi, jog šios šalies žmonės pasižymi įspūdinga drąsa, o tikėjimas, kad karas baigsis, veda juos į priekį. Būtent tam, pačioje Ukrainos širdyje, sostinėje Kyjive, surengtas labdaros koncertas „Viskas bus gerai“, kurį šiandien kviečiami išvysti ir visi naujienų portalo tv3.lt bei TV3 Play žiūrovai.

Koncerto žiūrovai išvys, kaip iš Kyjivo metro stoties savo dainas visai Ukrainai skyrė legendinė šalies roko grupė „Okean Elzy“. Tai grupė, su kuria užaugo daugybė ukrainiečių kartų, o dabar ją žino ir visas pasaulis. Kartu tai yra grupė, kuri visuomet buvo už ir kartu su Ukraina, todėl „Okean Elzy“ dainos – tarsi garso takelis už visų ukrainiečių gyvybes ir laisvę.

Koncertas įkvepiančiu pavadinimu „Viskas bus gerai“ balandžio 24 dieną surengtas vienoje gražiausių metro stočių pasaulyje, pavadinimu „Auksiniai vartai“. Vieta – simboliška, mat būtent čia jau du mėnesius slepiasi šimtai nuo karo siaubo besislapstančių ukrainiečių. Simboliška ir data – lygiai prieš du mėnesius Rusija užpuolė Ukrainą. O prieš 4 mėnesius, nežinodama, kas jos laukia ateityje, ši šalis dar šventė savo Nepriklausomybės dieną…

Grupės „Okean Elzy“ lyderis Svyatoslav Vakarchuk jau kurį laiką yra ne tik puikiai pasaulyje žinomas vokalistas – jis ir pats bando sustabdyti Rusijos agresiją ir yra fronto linijoje. Visi koncerto žiūrovai – ir tie, iš metro stoties, ir tie, kurie stebės renginį per ekranus  – išvys paties S. Vakarchuk per šį laiką užfiksuotą jautrią vaizdo medžiagą. Žinomos ukrainiečių grupės lyderis nuo pat pirmų dienų lankydavo ukrainiečius įvairiose šalies vietose, o jo balsas tarsi unisonu skamba su negailestingais laikais, kuriuose dabar tenka gyventi Ukrainos gyventojams.

Koncerto žinutė – „Viskas bus gerai“ – tampa tarsi šūkiu ateičiai, jog viskas pasibaigs ir Ukraina vėl bus laisva. Tačiau taip pat koncertas turi ir kitą tikslą. Renginio metu surinkti pinigai bus skirti padėti nuo karo nukentėjusiems Ukrainos vaikams, našlaičiams, vaikų ligoninėms ir mokykloms.

Nepraleiskite progos pamatyti jautraus, vilties bei tikėjimo įkvepiančio „Okean Elzy“ koncerto, kuris sujungs ne tik visus ukrainiečius, bet ir visą pasaulį – https://bit.ly/3jZqQYt

 

Pamatykite „Okean Elzy“ koncertą „Viskas bus gerai“ šiandien, pirmadienį, 21 val. per tv3.lt ir TV3 Play!

 

 

Jums gali patikti