Naujienų portalas

Didžiausia motyvacinė konferencija moterims „Moters vizija“ – vienoje scenoje Prezidentė, NASA astronautų trenerė ir daug kitų charizmatiškų asmenybių

Dabartiniu laikotarpiu išgyvename gyvo bendravimo trūkumą. Ypatingai tai jaučia moterys, kurioms bendruomeniškumas – gyvybiškai svarbi gyvenimo dalis. Pasikeitusios darbo sąlygos, kasdieniai įpročiai, atsakomybių krūvis namuose sukuria didelę naštą, kurią lydi kylanti įtampa ir stresas. Šalia visų veiklų atsiradus nežinomybės jausmui – ne visoms pavyksta išlaikyti trokštamą pusiausvyrą tarp profesinės ir asmeninės veiklos. Dabar, kaip niekad anksčiau, svarbu įgalinti moteris ieškoti naujų būdų, kaip prisitaikyti ir atrasti pasitenkinimą bei ramybę, kitokią prasmę ir formatą įgavusioje profesinėje aplinkoje.

Šių metų spalio 8 dieną organizuojamos konferencijos „Moters vizija“ misija – įkvėpti moteris labiau pasitikėti savo jėgomis, norint drąsiai žengti į jų kelyje kylančius iššūkius. Tik pasitikinčios savimi, svajonių turinčios ir veiklios moterys be dvejonių lipa iš komforto zonos, įveikia turimas baimes ir supranta, kad šalia esantis nežinomybės ir iššūkių keliamas skausmas – tai durys į naujas profesines ir asmenines galimybes. Vidinę ramybę atradusi moteris tampa kūrybinga ir produktyvi tiek kopdama karjeros laiptais, tiek kurdama savo verslą.

Svarbiausiame metų renginyje moterims pirmą kartą Lietuvos istorijoje vienoje scenoje kalbės pirmoji moteris Prezidentė Baltijos šalyse Vaira Vikė-Freiberga, NASA ir ESA astronautų trenerė Laura Winterling, Nr. 1 dėmesio koncentracijos lektorė, Pasaulio taikliojo šaudymo čempionė Christina Bengtsson, Beata Nicholson, Juozas Statkevičius, Inga Jankauskaitė, Jurgita Jurkutė-Širvaitė, neuromokslininkė dr. Urtė Neniškytė, vienos didžiausių Lietuvoje farmacijos įmonės „Aconitum“ įkūrėja ir vadovė Rima Balanaškienė, Olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, daug kitų charizmatiškų asmenybių, kurių tarpe ir sveikatos mokslų vizionierius iš Norvegijos Thomas Aksnes, konsultuojantis tokias žvaigždes kaip seras Richard Branson, Al Pacino. Konferencijos vedėja – Delfi TV žurnalistė Daiva Žeimytė-Bilienė.

„Bendraujant su lektorėmis pajutau jų nuoširdų norą įkvėpti moteris, labiau tikėti savimi, pasidalinant savo gyvenimiška patirtimi ir praktinėmis įžvalgomis, kuriant savo gyvenimo „didįjį“ planą. Palaikydamos vienos kitas, galime sukurti stiprių moterų bendruomenę, kurioje įmanomas ilgalaikis profesinis ir asmeninis augimas. Juk ne veltui sakoma: „Keliausi vienas – nueisi greičiau, keliausi drauge – nueisi toliau“. Ko labiausiai su komanda ir linkime visoms moterims“ – dalinasi konferencijos „Moters vizija“ vadovė Emilija Šakalienė.

Moterys taip sutvertos, kad būdamos bendruomenėje geba drąsiai siekti savo tikslų, nepaisant patiriamų sunkumų. Viena iš konferencijos TOP pranešėjų – Vaira Vike-Freiberga, prieš tapdama gimtosios šalies Prezidente, išgyveno ir karo pabėgėlių dalią, tačiau net toje beprasmybėje rado savyje drąsos išgyventi ir tapo viena labiausiai gerbiamų moterų-lyderių pasaulyje. Iš pirmo žvilgsnio tolima ir sunkiai pasiekiama astronauto profesija nepasirodė baisi ar neįmanoma kitai konferencijos pranešėjai – Laurai Winterling, kuri 10 metų dirbo NASA ir ESA astronautų trenere.  Kosminėje stotyje dirbantiems žmonėms svarbu nebijant suklysti greitai priimti naujus sprendimus. Tas pats ir kiekvieno iš mūsų gyvenime. Mes planuojame, o Dievas juokiasi, todėl gebėjimai valdyti kylantį nerimą, stresą ir tame efektyviai funkcionuoti – šiuolaikinės moters išskirtiniai įgūdžiai.

Kiekviena moteris – šių dienų superherojė savo artimiesiems, savo kolektyvui, o svarbiausia – sau pačiai. Tad būkime stiprios kartu ir susitikime išskirtiniame renginyje moterims  – „Moters Vizija“, 2021 spalio 8 dieną, iš Jums patogios vietos, nesvarbu kuriame pasaulio kampelyje bebūtumėte www.motersvizija.lt .

Jums gali patikti