Naujienų portalas

Lietuvos sporto apdovanojimų transliacijoje – šaliai nusipelniusių atletų pagerbimas ir žinomų atlikėjų pasirodymai

Paskutinės 2021-ųjų metų dienos skirtos įvertinti svarbiausias mūsų šalies pergales ir didžiausius pasiekimus, todėl po metų pertraukos sugrįžusių Lietuvos sporto apdovanojimų metu, kartu su TV3, žiūrovai kviečiami pasidžiaugti mūsų šalį garsinančiais sportininkais bei paralimpinio sporto atletais, komandomis ir treneriais.

Jau šiandien, ketvirtadienį, žiūrovai kviečiami dar kartą prisiminti ne tik svarbiausias šių metų sporto akimirkas, bet ir pagerbti kiekvieną mūsų šaliai nusipelniusį ir ją garsinantį sportininką Lietuvos sporto apdovanojimų transliacijos metu.

„TV3 žiniasklaidos grupė jau ne vienerius metus yra ne tik įvairių sporto įvykių transliuotojas, bet ir tokių renginių partneris. Džiaugiamės galėdami būti dar vieno Lietuvai svarbaus sporto įvykio dalimi ir kartu su mūsų sportininkais džiaugtis svarbiausiomis jų gyvenimo pergalėmis. Nuo sporto neatsiejama TV3 žiniasklaidos grupė buvo svarbiausio 2021-ųjų sporto įvykio transliuotojas ir palaikė mūsų atletus tada, kai vasarą kovojome dėl medalių Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse, o jau visai netrukus, kitų metų vasarį, visus pakviesime stebėti ir Pekino žiemos olimpinių žaidynių. Dėl mūsų atletų pasirodymų laukiame svarbiausių sporto renginių, kad ir kokia sporto rūšis tai bebūtų, o atėjus progai pasidžiaugti jų pasiekimais, darykime tai visi kartu. Šis vakaras skirtas būtent tam“, – sako TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

Tradicija tapęs Lietuvos sporto apdovanojimų renginys organizuojamas nuo 1994-ųjų. Šiemet olimpinio ir paralimpinio sporto atletai apdovanojami keliose nominacijose: „Metų sportininkas“, „Metų sportininkė“, „Metų komanda“, „Metų treneris(-ė)“, „Metų proveržis“. Taip pat ceremonijos metu įteikiamas apdovanojimas „Už gyvenimo nuopelnus“ itin sporto pasauliui nusipelniusiam žmogui.

„Ši šventė – dar viena proga padėkoti mūsų sportininkams, treneriams, medikams ir kitiems specialistams už atsidavusį ir sunkų darbą, kurio dėka Lietuvos vardas garsiai skamba pasaulyje. Pastarieji metai sporto bendruomenei nebuvo lengvi, todėl noriu mums visiems palinkėti vienybės, įsiklausymo ir dar glaudesnio darbo sporto ir sportininkų labui. Džiaugiuosi, kad šiemet kartu apdovanojame olimpinio ir paralimpinio sporto atstovus. Tai – ne tik ilgus metus besitęsiančio bendradarbiavimo su Lietuvos paralimpiniu komitetu, bet ir lygybės sporte simbolis “, – sako olimpinė čempionė, LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Renginio vedėjai – Mindaugas Stasiulis ir Ieva Stasiulevičiūtė, o scenoje, tarp apdovanojimų, televizijos žiūrovai turės progą išvysti ir sportininkus sveikinančius žinomus šalies atlikėjus bei jų pasirodymus. Tarp jų – Vidą Bareikį, Ingą Jankauskaitę, Moniką Pundziūtę-Monique, Gabrielę Vilkickytę, Justiną Jarutį ir Jessicą Shy bei kitus.

Lietuvos sporto apdovanojimai – jau šiandien, 19.30 val. per TV3!

Jums gali patikti