Naujienų portalas

Startuoja nauja muzikos grupė: naujam kūrybiniam etapui įkvėpė karantinas

Sukūrę grupę „Subtilu-Z“ ir 15-ka metų atidavę jos kūrybiniam gyvenimui, Povilas Velikis ir Dmitrijs Mihailovs karantino metu nusprendė išeiti iš savosios komforto zonos ir atversti naują kūrybinio gyvenimo puslapį: taip gimė grupė „U’Elements“.
Muzikantų teigimu, šie metai, kuomet muzikos ir šou verslo žmonių gyvenimas sustojo, kai per kelias dienas teko atšaukti suplanuotus koncertus, kitus planus, paskatino permąstyti ir savo kūrybinį kelią.
„Kada jei ne tokiu metu keisti savo aplinką, bandyti, eksperimentuoti, tobulėti, ieškoti naujų kūrybinių minčių. Viską pradėjome nuo švaraus balto lapo, – sako Povilas. – Išėję iš „Subtilu-Z“ tiksliai nežinojome, ką veiksime, tačiau žinojome, kad būsime su muzika. Po kelių mėnesių su Dima nusprendėme vėl suvienyti jėgas ir sukūrėme grupę „U’Elements“. Pradėjome dėlioti muzikines idėjas, ką norime groti. Gimė keli kūriniai.“


„Iš karto žinojome, jog neapsiribosime vien tik akordeono ar sintezatoriaus garsais, – tvirtina Dmitrijs. – Kūrybiniams ieškojimams pasikvietėme būgnininką Mihail Novikov, su kuriuo dar prieš metus spėjome susigroti koncertinio turo metu, ir puikiai Lietuvos džiazo pasaulyje žinomą kontrabosistą Arman Isojan.“
„Armanas dar ir porą savo kompozicijų atsinešė. Taip mes pradėjome naują savo muzikinę kelionę. Gaila, kad šiuo metu negalime pagroti klausytojams gyvai, bet negalime ir stovėti vietoje. Nusprendėme įrašyti bent kelias kompozicijas ir paleisti jas į interneto platybes,“ – priduria P. Velikis.
Muzikantų repertuare kol kas išskirtinai tik autorinė muzika, kurioje galima jausti jazz, fusion, folk, drum&bass tradicijas. Pristatydami keturis kūrinius muzikantai tikisi, kad jau pavasarį aplinkybės bus palankios gyviems koncertams ir jau balandžio 16-tą dieną galės pakviesti į gyvą koncertą White Piano Hall Vilniuje.

Nuoroda į video:
https://www.youtube.com/watch?v=rLstHq6qilk
Jums gali patikti