Naujienų portalas

„5 žvaigždučių būstas“ įrodys, kad kiekvienas gali susikurti savo svajonių namus

Naujajame TV3 sezone „5 žvaigždučių būstas“ laidos gerbėjai nauju laiku -kiekvieną šeštadienį 10 val. 30 min. – galės vėl išvysti savo pamėgtą laidą, kurios vedėjas Tomas Grigaitis kvies pasivaikščioti po žymių žmonių namus ir pristatys interjero dizainerių bei pačių žmonių sukurtus darbus. Žiūrovai taip pat išgirs daug naudingų patarimų, sužinos naujausias statybų ir remonto aktualijas, galinčias padėti susikurti svajonių būstą patiems.

„Kiekvienas galime gyventi penkių žvaigždučių vertuose namuose – savo laidose tai įrodysime. Visas sezonas bus tarsi 42 puslapių geriausių interjero, eksterjero ar aplinkos įsirengimo ir tvarkymo idėjų katalogas, padėsiantis laidos žiūrovams kokybiškai įsirengti  namus.  Mes ne tik supažindinsime laidos žiūrovus su naujausiais, įdomiausiais ir patogiausiais interjero sprendimais, bet ir pakviesime juos į namus, kuriuos sukūrė patys žmonės – galbūt jų kaimynai ar bendradarbiai – tam, kad savo akimis įsitikintų, jog gražiai gyventi gali kiekvienas“, – apie būsimą laidos sezoną kalba T. Grigaitis.

Laidos „5 žvaigždučių būstas“ pašnekovai, jau sukūrę sau namus, atskleis, su kokiais sunkumais ir netikėtumais susidūrė, kaip išsprendė kilusias problemas ir ko tikėtis, siekiant geriausio rezultato. Daug dėmesio bus skiriama statybų ir remonto naujovėms bei patarimams, naudingiems kiekvienam, statančiam ar remontuojančiam savo namus.

„Penkių žvaigždučių būsto nesukursi vien turėdamas idėją, viskas prasideda nuo jos, tačiau vėliau kiekvienas susiduria su tokiais žemiškais dalykais, kaip finansų planavimas, medžiagų, įrangos parinkimas… Tad kartu su ekspertais laidose visa tai aptarsime, atskleisdami, kaip daug ką pasidaryti patiems, į ką atkreipti dėmesį, jei samdote meistrus. Pasiūlysime efektyviausių būdų, kaip sutaupyti laiko ir pinigų, statant, remontuojant ar įsirengiant savo būstą, juk grožis ir patogumas nebūtinai turi kainuoti daug, o viskas dažniausiai priklauso nuo tinkamų sprendimų priėmimo“, – neabejoja T. Grigaitis, kviečiantis žiūrovus laidą „5 žvaigždučių būstas“ stebėti kiekvieną šeštadienį 10 val. 30 min. per TV3.

Jums gali patikti