Naujienų portalas

„Didžiojo šou burbulas“ finišas – jau sekmadienį: nugalėtojas bus apdovanotas įspūdingu prizu

Net 10 savaičių trukusi TV3 ir Go3 pavasario naujiena, analogų neturintis projektas „Didysis šou burbulas“, jau visai netrukus pasieks finišą – sekmadienį paaiškės, kuris dalyvis savo nuoširdumu ir pasirodymais žiūrovus per visą šį laiką sužavėjo labiausiai. Taip pat būtent jam atiteks ir įspūdingas prizas.

Iki paskutinių akimirkų likę dalyviai – projekto senbuviai, kurie visą savaitę laužydavo galvas, kaip sekmadieniais nustebinti žiūrovus ir išsaugoti savo vietą iki finalo.

„Didžiojo šou burbulas“ nugalėtojo laukia vertingas prizas – laimingajam atiteks ne tik 10 tūkst. eurų grynaisiais, bet ir įspūdingos vertės TV3 grupės reklaminis paketas, apimantis visas media platformas. Būtent pastarasis pramogų pasaulio atstovams dabar yra kaip niekad anksčiau reikalingas – šou verslas tiek laiko buvo sustojęs, o atgal į įprastą gyvenimą grįžta itin lėtais žingsneliais.

Tačiau nepaisant to, projektas visiems pramogų pasaulio atstovams suteikė dar daugiau. Vieniems jis padovanojo tikrų draugysčių, kitus įkvėpė ir toliau kabintis į savo kūrybinį kelią, o dar kitiems grąžino tai, kas jiems gyvenime svarbiausia – scena. „Didysis šou burbulas“ suteikė šansą populiariems veidams ir vėl daryti tai, ką jie moka geriausiai – skirti save publikai“, – sakė TV3 kūrybos direktorius Arvydas Rimas.

Ir nors visi kovoja dėl didžiojo prizo, dalyviai pripažįsta – per tiek laiko jie patapo šeima, o konkuruoti su šeimos nariais yra sunku. Vieni ant scenos lipo taip, tarsi niekada nuo jos ir nebūtų nutolę, o kiti neslėpė jaudulio ir nuoširdžiai pripažino, kad po tiek laiko pasislėpti po artisto kauke yra be galo sunku. Aleksandras Ivanauskas-Fara juokavo, kad karantinas stipriai paveikė net ir prodiuserius, technikus bei kitus užkulisiuose dirbusius žmones, nes jau pirmosios tiesioginės laidos metu šie išsitraukė visus kozirius. Tačiau kiekvieną tolimesnį sekmadienį, jie sugebėdavo visa tai pakartoti iš naujo.

„Didžiojo šou burbulas“ metu žiūrovai ant scenos galėjo pamatyti viską – ir motociklus, ir baseiną, ir net ant žirgo atjojantį Radžį. Ką jau kalbėti apie projekto dalyvių Žygio Petkaus ir Gabijos Radžiūnaitės sužadėtuves, uždainavusį Mariaus Jampolskio tėtį ar Gabrielės Rutauskienės-Vashos dukrelę Adriją, džiaugsmo ašaras sunkiai sulaikantį Farą, kai netikėtai sulaukė žmonos sveikinimo 43-iųjų metinių proga, Gabrielės Urbonaitės-Geleibros bučinį M. Jampolskiui, ar netikėtą dovaną šokėjui Justinui Mejeriui, kai pusfinalio metu jis sužinojo, jog taps pirmuoju „X faktoriaus“ naujojo sezono dalyviu.

Ir tai – dar ne viskas… Dalyvių gyvenimą 24 valandas per parą iki sekmadienio galite sekti per Go3, o paskutinieji, įspūdingiausi „Didžiojo šou burbulas“ dalyvių pasirodymai ir vienas vienintelis nugalėtojas (ar jų duetas) – jau šį sekmadienį, 19.30 val. per TV3 ir TV3 Play! Palaikykite savo numylėtinius ir balsuokite už juos tiesioginės transliacijos metu – juk dalyvių likimą sprendžia tik žiūrovai!

Jums gali patikti