Naujienų portalas

Krepšinio gerbėjų antplūdis Kroatijoje – sirgaliai netelpa arenoje, pristatomos papildomos kėdės!

Žvelgiant retrospektyviai, nuo 1992 m. Olimpinių žaidynių iki pat šių dienų, lietuviai su kroatais visad buvo aršūs varžovai ir sužaidė ne vienas įtemptas rungtynes. Naują lapą krepšinio konkurencijos istorijoje atversime jau šiandien – Osijeko miesto „Gradski Vrt“ halėje mūsiškiai susirems su Kroatijos rinktine.

„Įtemptos kovos laukia visas Osijeko miestas – bilietai seniai išparduoti ir net pristatomos papildomos kėdės. Kadangi salė nedidelė, o norinčių stebėti rungtynes daug, žiūrovai sodinami labai arti aikštelės, tai toks artimas kontaktas suteiks dar daugiau įtampos, bet, tikimės, kad su pusšimčiu mūsų sirgalių palaikymu atlaikysime šį moralinį spaudimą“, – komentavo Lietuvos krepšinio rinktinės atstovai.

Tam, kad laimėtų žūtbūtinę kovą su lietuviais, Kroatiją pasitelkė visą būrį stipriausių krepšinio žvaigždžių. Šį vakarą rungtynėse bus pirmas kartas, kai vienu metu Kroatijos rinktinė savo gretose turės net 4 NBA krepšininkus: Bojanas Bogdanovičius (Indianos „Pacers“), Dario Šaričius (Filadelfijos „76ers“, Ante Žižičius (Klivlando „Cavaliers“) ir Ivica Zubacas (Los Andželo „Lakers“).

„Lietuvių laukia rimčiausias iššūkis šioje atrankoje. Kroatijos rinktinėje susibūrė visas NBA žaidėjų desantas su Bogdanovičiumi ir Šaričiumi priešakyje. Reikia tikėtis, jog Dainius Adomaitis per tokį trumpą laiką paruošė komandą rungtynėms bei planą kaip stabdyti kroatų lyderius“, – sako TV3 sporto komentatorius Rytis Vyšniauskas.

Pasak R. Vyšniausko, tikėtina, kad kroatai jaučia moralinį spaudimą – turint tokį sąstatą pralošti būtų itin nesmagu ir negarbinga, todėl jie žūt būt tikėsis išplėšti pergalę. Juolab, kad pralošus lietuviams, kroatams gali itin susikomplikuoti galimybė patekti į pasaulio čempionatą Kinijoje.

Kita rimta dvikova lietuvių laukia jau pirmadienį, kai žais su Olandijos ekipa.

Atrankinės Kroatija-Lietuva rungtynės šiandien 19.30 tik per TV3!

Jums gali patikti