Naujienų portalas

Netikėta žinia: vasarą kino teatruose pasirodys vaidybinis filmas „Moterys meluoja geriau. Robertėlis“

Dešimt metų ir dešimt sezonų televizijos eteryje – tokiais įspūdingais skaičiais gali didžiuotis populiariausias visų laikų lietuviškas TV3 serialas „Moterys meluoja geriau“. Minėdami kultinio projekto dešimtmetį jo kūrėjai nusprendė ištikimiausius gerbėjus nustebinti džiugia žinia – vasarą pasirodys antrasis „Moterys meluoja geriau“ filmas, šį kartą pasakosiantis apie vieno mylimiausių personažų – Roberto – nuotykius ir netikėtai įsiplieskusią meilę.

Robertas, geriau visiems žinomas kaip Robertėlis – vienas žinomiausių ir visų puikiai atpažįstamas serialo „Moterys meluoja geriau“ veikėjų. Mylintis savo mamą, tačiau nuolat apgaunamas moterų Robertėlis užkariavo kiekvieno žiūrovo širdį savo nuoširdumu, naivumu ir ilgainiui tapo mylimu televizijos veidu.

Ištikimiausių Robertėlio gerbėjų laukia tikrai maloni staigmena – vasarą kino ekranus pasieks prodiuserių kompanijos „Singing Fish“ kuriama romantinė komedija „Moterys meluoja geriau. Robertėlis“, kurioje šio numylėto personažo laukia esminiai pokyčiai.

„Robertėlis pagaliau taps vyru, pagaliau jo gyvenime atsiras tikra meilė“, – šypsosi filmo režisierius Andrius Žiurauskas.

Pasak režisieriaus, naujajame filme netrūks ne tik humoro, bet ir atsiras intriguojanti meilės linija. „Žiūrovai pamatys Robertėlio virsmą. Galiu pažadėti, kad publika gali tikėtis daug gero humoro. Visi kvatos susiėmę už pilvų, nes per dešimt sezonų susikaupė įvairiausių dalykų, kuriuos sudėjome į dešimtmečio filmą. Galiu pasakyti, kad visą mėnesį, kai filmavome, už lango buvo daugiau nei -20 laipsnių, bet filmavimo aikštelėje buvo tikrai karšta“, – juokiasi A. Žiurauskas.

„Robertas visada buvo vyras „po padu“ – po mamos padu, po savo merginų padu. Filme tas vyras „po padu“ pagaliau sutinka merginą, dėl kurios verta gyvenime pajudinti pirštą. Šis filmas yra apie Robertėlio meilę, kuri yra aistringa ir gana keista. Filmo pabaigoje žiūrovai tikrai liks nustebę“, – intriguoja režisierius.

Kartu su žinia apie netrukus pasirodysiantį kino filmą, kūrybinė komanda šiandien taip pat pristato ir ypatingą klipą sparčiai išpopuliarėjusiai Sauliaus Prūsaičio dainai „39″, kurioje galima išvysti pirmuosius, dar niekur nematytus filmo kadrus.

„Robertui iš tiesų yra 42-eji, bet filme jis mylimajai meluoja, kad jam 39-eri. Jis varžosi savo tikrojo amžiaus, kurį jam nuolat primena mama“, – apie filmo siužeto vingių ir itin populiarios S. Prūsaičio dainos sutapimus pasakoja režisierius.

S. Prūsaičio dainos „39″ klipą su kadrais iš vasarą kino ekranuose pasirodysiančio filmo „Moterys meluoja geriau. Robertėlis“ galite pamatyti čia:

Robertėlio vaidmenį naujajame filme ir toliau atliks aktorius Nerijus Gadliauskas. A. Žiurauskas atskleidžia, kad šalia N. Gadliausko taip pat vaidins gausus žymiausių Lietuvos aktorių desantas: „Skaičiavome, kad filme žiūrovai išvys net 26 iš „Moterys meluoja geriau“ pažįstamus veidus ir dar papildomai apie 10 kitų puikiai pažįstamų Lietuvos aktorių.“

Filme pagrindinį moters vaidmenį atliks televizijos žiūrovų numylėtinė, aktorė Justina Žiogaitė, o ištikimi serialo gerbėjai išvys ir kitus mylimus aktorius: Džiugą Siaurusaitį, Roką Petrauską, Ingą Norkutę, Ramūną Rudoką, Marių Jampolskį ir daugelį kitų.

Nekilnojamojo turto agentu dirbti pradėjęs Robertas galvoja, kad jo gyvenimas puikus, tačiau tuomet jis sutinka Gretą ir gyvenimas pamažu, bet užtikrintai ima verstis aukštyn kojomis. Greta – gražuolė kaip reikiant, tačiau tokio sunkaus charakterio, kad net patį velnią išvarytų iš kantrybės. Robertas visais būdais bando jos atsikratyti, tačiau kuo ilgiau su Greta bendrauja, tuo labiau supranta, kad po kandaus žodžio ir grubaus elgesio kauke slepiasi jautri ir trapi būtybė, kuri tiesiog ieško meilės ir užuovėjos savo sudaužytai širdžiai…

Vaidybinis filmas „Moterys meluoja geriau. Robertėlis“ Lietuvos kino teatruose – jau šią vasarą!

Jums gali patikti