Naujienų portalas

Realybės šou „Aš – ralistas“ – duoklė automobilių sporto mėgėjams: vienas talentas taps profesionaliu lenktynininku

Automobilių sportas jau ne vienerius metus vilioja ne tik vyrus, bet ir moteris – adrenalinas, aitrus asfalto ir svylančių padangų kvapas, o kur dar ir saldus pergalės skonis…. Ir nors brangus sportas prieinamas ne visiems, naujausias realybės šou „Aš – ralistas“ per TV6 jau visai netrukus visa tai pakeis. 

Laidoje bus išpildyta vieno vairuotojo svajonė, o profesionali komanda iš mėgėjo sukurs konkurentą net ir didžiausiems ralio lenktynių asams.

Projekte, kurio tikslas – vairuotoją mėgėją paversti profesionaliu ralio lenktynių sportininku, įtampos netrūks jau nuo pat pirmų sekundžių. Atrankos metu realybės šou „Aš – Ralistas“ panoro sudalyvauti virš 250 automobilių sportui neabejingų ir be galo talentingų vairuotojų, įsitikinusių, kad būtent jiems gali pasisekti išpildyti svajonę.

Laidoje mėgėjai ne tik bus kviečiami išbandyti save slalomo, ralio, kartingo lenktynėse, bet ir išmėginti treniruotes su simuliatoriais, dalyvauti pokalbiuose su patyrusiais ralio lenktynininkais ir net duoti pirmuosius interviu žiniasklaidai. Naujus talentus atrinks ir jiems tobulėti padės ralio industrijoje didelę patirtį sukaupę automobilių sporto asai, kurie apmokys juos svarbiausių šio sporto subtilybių. Tačiau projekte netrūks ir adrenalino bei pavojų – juk kokios lenktynės būtų be to?

Visą vasarą truksiantis realybės šou taps nepakeičiama programa ištikimiausiems automobilių sporto gerbėjams, o azartas augs su kiekviena laida – projekto pabaigoje, į paskutinį atrankos etapą, pateks vos 4 dalyviai. Nugalėtojui suteikiamas prizas – ne tik galimybė dalyvauti šių metų Lietuvos ralio čempionate ir po gausių treniruočių ir išbandymų varžytis su profesionalais taip, tarsi su sau lygiais, bet ir suteiktas specialus lenktyninis automobilis su mechanikų komanda, kuri visų lenktynių metu aptarnaus ir remontuos jo ralio automobilį.

Intriguojantis ir toks vienintelis vasaros realybės šou „Aš – ralistas“ visiems automobilių sporto gerbėjams – jau nuo birželio 5 d. 10.30 val. per TV6 – https://bit.ly/3fDhm3T!

Jums gali patikti