Naujienų portalas

„Camelia“: dezinfekcinį skystį parduosime už savikainą

Tinkama higiena – vienas galingiausių ginklų, kovojant su koronavirusu. Dėl šios priežasties jau prieš kelias savaites šalyje pradėjo trūkti dezinfekcinio skysčio rankoms. Baimindamiesi COVID-19 infekcijos žmonės iš vaistinių jį tiesiog „iššlavė“.
Atsižvelgiant į susidariusią situaciją „Camelia“, pirmasis iš vaistinių tinklų šalyje, savo gamybinėje vaistinėje šią savaitę pradėjo išpilstyti dezinfekcinį skystį rankoms. Dezinfekantas pagamintas pagal Pasaulio sveikatos organizacijos rekomenduotą formulę.
Per parą gamybinės vaistinės specialistai galės išpilstyti 1000 litrų skysčio. Pastarasis bus pilstomas į 100 ml. talpos stiklo buteliukus.
Šiandien pirma siunta jau pasiekė didžiąsias Vilniaus vaistines. Kitą savaitę dezinfekanto bus galima įsigyti „Camelia“ vaistinėse visoje šalyje – planuojama nepertraukiama jo gamyba.
 Į 100 mililitrų talpos buteliukus išpilstytas skystis bus pardavinėjamas už savikainą.
„Norime prisidėti prie visame pasaulyje siaučiančios COVID-19 infekcijos suvaldymo. Be to, jaučiame atsakomybę prieš Lietuvos gyventojus – turime padėti jiems apsirūpinti tinkamomis higienos priemonėmis už prieinamą kainą. Būtent dėl to skystis mūsų vaistinėse bus parduodamas už savikainą. Norisi, kad šiuo metu ši itin reikalinga priemonė būtų prieinama visiems. Gaila, kad pasitaiko įmonių ir žmonių, kurie naudojasi susidariusia situacija ir dezinfekantus ar kitas saugos priemones parduoda kelis kartus brangiau nei jos įprastai kainuoja. Tikiuosi, kad bent šiek tiek prisidėsime prie pokyčių ir rinkoje sumažės piktnaudžiavimo“, – viliasi UAB „Nemuno vaistinė“, valdančios vaistinių tinklą „Camelia“ generalinė direktorė Aušra Budrikienė.
Visi tiekėjai, iki šiol vaistinei tiekę dezinfenkcinius skysčius rankoms, juos tieks ir toliau.
Jums gali patikti