Naujienų portalas

Muzikantas Gediminas Andriškevičius: “Mylėkime vienas kitą šiandien, ne rytoj“

Muzikantas, grupės “Makchu Pikchu” bosistas, muzikos kūrėjas, taip pat dirbantis IT personalo atrankų vyr. specialistu įdarbinimo agentūroje “Hitcontract”, bei naujos aplikacijos – programėlės, skirtos muzikos rinkai kūrėjas (“Product Owner’is”) Gediminas Andriškevičius šią žiemą pasirinkęs praleisti Kipre, dalinasi geros nuotaikos, įkvėpimo receptais bei kitų metų kelionių planais.

Kaip geriausiai pradėti rytą?

Mankšta, dušas, lengvas pusrytis su kavos puodeliu, tada dieną pradedu nuo dienos planavimo, turiu du planus: vienas yra darbų planas, kitas – asmeninių veikų planas, tai man padeda efektyviai dieną nugyventi, kuo anksčiau atsikeliu, tuo geriau. Mane žavi rytais, kai saulė žadina, paukšteliai čiulba, pagal tą tempą ir gyvenu. Pabrėšiu mane visą dieną  lydi muzika, pastoviai „Spotify“ įjungtas, kartais padarau joga su meditacija, tada diena būna ramesnė.

Dabar ir žiemą daugiau leidžiame laiko namuose- koks jūsų namų jaukumo receptas?

Tvarka, švara, smilkstančio Paulo Santo medžio kvapas, žvakės ir gera muzika.

Jei jūsų draugai nusiminę, kaip juos paguodžiate, palaikote?

Visų pirma išklausau, nemokau, ką gali patarti, tai pasakyti  “kad ir tai praeis”, nauja diena, nauji iššūkiai, naujas gyvenimas, o rimtus išgyvenimus laikas išgydo.

Geros nuotaikos receptas, ar pasidalintumėte su skaitytojais?

Fizinis judėjimas, mityba, džiaugsmas, kad turi tokį stebuklingą gyvenimą. Gali jausti, tyrinėti, mylėti, bėgti, rėkti, statyti, griauti, gimti, mirti, mylėti, – dovanų dovana. Daugiau šypsokimės, ypač nepažįstamiems. Geras darbas, žodis per dieną, per mėnesį, per metus… Įsivaizduokite, jei kiekvieną dieną aš padarysiu po gerą darbą, tai kiek per metus daug gerų darbų gausis (juokiasi). Sąvokos “problema” pavertimas pamoka, augimo galimybėmis, iššūkiu.

Nepritekliaus, bet kokio, – ar tai būtų materialaus, nematerialaus, – smegenyse performavimas į tai, kad tu gausoje gyveni, sveikas esi, turi tiek, kiek tau reikia, nei mažiau, nei daugiau,  gali daug dalykų nuveikti, gali sau leisti viską, neriboti savęs, tikėti savimi.

Mylėkime vienas kitą šiandien, ne rytoj.

Jūsų gardžiausias patiekalas namuose?

Esu tailandietiškos „Tom Yum“ sriubos ekspertas (juokiasi). Galiu drąsiai teigti, kad maniškis yra tobulas, esu atidirbęs receptą, skanesnio Lietuvoje nesu ragavęs, specialiai visur užsisakau paragauti (juokiasi).

Smagiausias prisiminimas iš vasaros?

Pradėjau mokytis kaituoti, geras jausmas, kai tave aitvaras išneša velniop ir teškia su visa jėga į vandenį (juokiasi).

Foto: Nendrė Žilinskaitė ir asm. archyvo

Kur planuojate keliauti kitais metais ar šią žiemą jei leis aplinkybės?

Šiuo metu esu Kipre, tai keliausiu po apylinkes vietines, o kalbant apie ateitį, pavasarį su „Išgyvenimo Mokykla“ ruošiamės į Kroatiją, jei bus galimybė keliauti į Ameriką, tai rudeniop trauksiu į festivalį „Burning Man“, kitą žiemą galvoju praleisti Vietname arba Tailande.

Kokia paskutinė skaityta knyga ir kino filmas Jums paliko stipriausią įspūdį, ką rekomenduotumėte?

Kalbant apie knygas išskirsiu vieną – tai “DU GYVENIMAI”, apimtis – 1200 puslapių, bet tikrai vertinga knyga, labai galinga, vaizdinga, turi įdomią siužetinę liniją, šiuo metu man yra TOP 1 iš visų perskaitytų knygų.

Kas Jus labiausiai palaikė per pirmąjį karantiną?

„Facebook‘e“ yra tokia grupė, kurios pavadinimas yra “Pozityvčikai”, tai toje grupėje esantys draugai bei draugės ir padėjo skalsiai praleisti karantiną.

Pasidalinkite muzikos kūriniu, trumpu skaitiniu, vaizdu, video, kuris teigiamai Jus pakrauna visai dienai ir yra geros nuotaikos užtaisas?

 

Jums gali patikti