Naujienų portalas

Šalies vadovė pasveikino Sakartvelą Nepriklausomybės metinių proga

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Sakartvelo Prezidentę Salomę Zurabišvili ir šios šalies gyventojus Nepriklausomybės metinių proga ir palinkėjo šaliai ir jos piliečiams daug sėkmės, klestėjimo, vienybės ir taikos.

Šiais metais Lietuva ir Sakartvelas mini jau 25-ąsias diplomatinių santykių metines.

Pasak šalies vadovės, panašus abiejų tautų laisvės kelias, bendri iššūkiai ir lietuviams ypač suprantama sakartveliečių laisvės kova suartino mūsų šalis. Anot Prezidentės, pasitikime Sakartvelo žmonių ryžtu ir pasirinkimu kurti demokratinę laisvą ir nepriklausomą valstybę.

Valstybės vadovė pabrėžė, kad nuosekli Lietuvos parama ir aktyvus mūsų piliečių palaikymas, Sakarvelui siekiant tolesnio visapusių Sakartvelo ryšių su Europos Sąjunga ir Šiaurės Atlanto sutarties organizacija stiprinimo, išliks tvirti.

Prezidentė išreiškė viltį, kad platus ir atsakingas Lietuvos ir Sakartvelo bendradarbiavimas bei artimo dialogo su Europos ir transatlantinės bendruomenės valstybėmis atveriamos galimybės leis dar glaudžiau dirbti remiant Sakartvelo reformas, pilietinę visuomenę, šalies saugumą ir gerovę. Taip pat, kad naudingi abiejų šalių piliečių projektai prisidės prie bendrų vertybių puoselėjimo, abiejų valstybių klestėjimo ir nepriklausomybės užtikrinimo bei toliau stiprins išskirtinę valstybių ir tautų draugystę.

Prezidentės spaudos tarnyba
Jums gali patikti