Naujienų portalas

Svarbiausi antradienio olimpiečių startai: lengvojoje atletikoje – net 3 debiutantai iš Lietuvos

Antradienį Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse ir toliau tęsiasi atkakliausių sportininkų kovos lengvojoje atletikoje. Čia pirmąkart olimpinėse žaidynėse debiutuos ietės metikė Liveta Jasiūnaitė bei bėgikai Agnė Šerkšnienė ir Gediminas Truskauskas. Taip pat žiūrovų laukia ir įtemptas futbolo pusfinalis bei net kelios krepšinio varžybos su šių metų favoritėmis.

Olimpiečius palaikyti ir transliacijas sekti žiūrovai kviečiami per TV3, TV6 ir naujienų portale tv3.lt.

Svarbiausi antradienio (08-03) lietuvių pasirodymai per TV3:

04.00-06.30 val. Lengvoji atletika. Dalyvauja – Liveta Jasiūnaitė (numatoma – 04.50 val.), Agnė Šerkšnienė (numatoma – 03.45 val.), Gediminas Truskauskas (numatoma – 05.05 val.).

Ieties metikei L. Jasiūnaitei šios Tokijo vasaros olimpinės žaidynės yra pirmosios, o naktį iš pirmadienio į antradienį būtent ji iš Lietuvos delegacijos atrankose startuos pirmoji. Vėliau seks A. Šerkšnienės pasirodymas 400 m bėgimo atrankoje. Agnė taip pat yra olimpinių žaidynių debiutantė. Galiausiai startuos bėgikas G. Truskauskas. Kaip ir kitoms naktį iš pirmadienio į antradienį startuosiančioms sportininkėms, taip ir Gediminui Tokijo vasaros olimpinės žaidynės yra pirmosios. Bėgikas dalyvaus 200 m atrankoje. Tiesa, dar birželį vaikinas pagerino Lietuvos rekordą.

13.20-15.55 val. Lengvoji atletika. Dalyvauja – G. Truskauskas (jei pateks į pusfinalį).

Kitos aktualios transliacijos.

Antradienį žiūrovai ir vėl kviečiami net kelioms lengvosios atletikos transliacijoms. Ryte  – ne tik svarbiausi lietuvių startai, bet ir vyrų 400 m bėgimo su barjerais bei moterų šuolių į tolį finalas. Popiet – pajėgiausi pasaulio lengvaatlečiai pasirodys vyrų šuolių su kartimi finale, vyrų 200 m bėgimo pusfinalyje ir moterų 200 m bėgimo finale. Taip pat laukia net keturių vyrų krepšinio rungtynių ketvirtfinalyje transliacijos. Beveik visose iš jų dalyvaus ir po šių metų favoritę, kuri, tikėtina, papuoš savo kaklą medaliu. Tarp jų – Slovėnija, su Luka Dončičiumi priešakyje. Rinktinės laukia kova su Vokietijos ekipa. Itin stipri JAV rinktinė stos į kovą prieš Ispanijos komandą, o meistriškumą demonstruojantys australai ketvirtfinalyje susitiks su Argentina. Taip pat žiūrovai kviečiami ir futbolo pusfinaliui.Viena stipriausių – Brazilijos – komandų, žais prieš Meksikos rinktinę.

TV3:

07.30-09.40 val. Krepšinis. Dalyvauja – Ispanija-JAV.

10.00-11.00 – Šuoliai į vandenį.

11.20-13.20 val. Krepšinis. Dalyvauja – Italija-Prancūzija.

13.20-15.55 val. Lengvoji atletika. 

TV6:

04.00-06.00 val. Krepšinis. Dalyvauja – Slovėnija-Vokietija.

11.00-13.00 val. Futbolas (pusfinalis). Dalyvauja – Meksika-Brazilija.

15.00-17.00 val. Krepšinis. Dalyvauja – Australija-Argentina.

Dėl nenumatytų aplinkybių (pakitusių oro sąlygų, sportininkų pasirodymų varžybose ir kt.) tvarkaraštis, o taip pat ir transliacijų laikas, nuolatos keičiasi. Į tai reaguodama TV3 žiniasklaidos grupė žiūrovams atnaujintą tvarkaraštį su numatomomis transliacijomis stengiasi pateikti kuo įmanoma dažniau.

Visus lietuvių olimpiečių startus stebėkite per TV3, TV6 ir naujienų portale tv3.lt, o karščiausios naujienos, rezultatai ir transliacijos – specialiame tv3.lt polapyje – https://www.tv3.lt/tokyo2020 .

Jums gali patikti