Naujienų portalas

„Tas“ kūrėjai pristato naują siaubo juostą „Vaikų žaidimai“: kas išgąsdino lėlę Čakį įgarsinusį aktorių?

Kino mylėtojams Čakis yra pažįstamas jau 30 metų. Iki šiol septyniose juostose „suvaidinusi“ šėtoniška lėlė greitai užvaldė siaubo filmų mylėtojų širdis ir atsistojo į vieną gretą su tokiais kino piktadariais kaip Fredis Kriugeris (iš „Košmaro Guobų gatvėje“), Džeisonas („Penktadienis, 13-oji“), Maiklas Majersas („Helovinas“), Odaveidis („Kruvinos skerdynės Teksase“) ar kraupusis klounas iš Stiveno Kingo romano „Tas“ („It“). Jau šį savaitgalį, birželio 21 dieną, Čakis grįžta į kino ekranus „Tas“ kūrėjų pristatomoje juostoje „Vaikų žaidimai“. Ir te neapgauna jūsų filmo pavadinimas – naujasis pasakojimas skirtas tik stiprių nervų siaubo žanro mėgėjams.

„Vaikų žaidimų“ istorija sukasi apie tai, kaip vieniša motina Karen savo trylikamečiui sūnui Endžiui nuperka žaislą su dirbtiniu intelektu – jis reaguoja į vaiko kuriamas istorijas ir fantaziją, mokosi ir tobulėja. Endis iškart įsimyli naująjį žaislą, pavadina jį Čakiu ir praktiškai užmiršta viską aplink. Tačiau vieną dieną Čakis pasikeičia. Vietoje juoko ir džiaugsmo Karen ir Endžio namuose įsivyrauja sąmyšis, nerimas ir, galų gale, įsiviešpatauja tikras siaubas.

Ypatingąją lėlę įgarsinti buvo pakviestas 67-erių aktorius Markas Hamillas, išgarsėjęs po to, kai originaliojoje „Žvaigždžių karų“ trilogijoje suvaidino Luke’ą Skywalkerį. Jis pasakoja, jog taip išsigandęs nebuvo nuo to laiko, kai jam teko kultinėse animacinėse juostose apie Betmeną įgarsinti Džokerio personažą.

„Kūrėjų kvietimas prisijungti prie „Vaikų žaidimų“ mane labai išgąsdino, nes apėmė tas pats jausmas, kaip ir tuomet, kai garsinau Džokerį. Anuomet eidamas į perklausas aš buvau ramus, kad jiems netiksiu. Galvojau – kaip gali siaubą kelianti lėlė kalbėti Luke’o Skywalkerio balsu? Nejutau jokio nerimo, nes tai buvo beveik neįmanoma. Kai sužinojau, kad kūrėjai pasirinko Džokeriu būtent mane, nejuokais persigandau – atrodė, kad negaliu to imtis, nes daugybė žmonių turi savo įsivaizdavimus, kaip skamba tas garsus personažas ir aš viską tik sugadinsiu“, – spaudos konferencijoje per juostos pristatymą sakė M. Hamillas ir pridūrė, kad dabar jaučia tą pačią baimę.

Aktorius pasakoja, jog siaubo filme „Vaikų žaidimai“ apsilankę žiūrovai išvys visiškai naują lėlės Čakio paveikslą, todėl jaučia didžiulę atsakomybę ir nerimą prieš premjerą. Tačiau tuo pat metu M. Hamillui labai įdomu, kaip personažą priims siaubo žanro fanatikai.

„Čakis bus visiškai kitoks, nei buvome įpratę jį matyti ir tai tik dar labiau intriguoja. Buvau ir senojo Čakio gerbėjas, tačiau labai džiaugiuosi šio herojaus evoliucija“, – sako Holivudo žvaigždė.

Jums gali patikti