Naujienų portalas

„Vaiduoklių medžiotojų” legenda į ekranus grįžta su intriguojančiu tęsiniu: apie slaptą projektą nežinojo net kai kurie aktoriai

Pirmi du „Vaiduoklių medžiotojų“ filmai, pasirodę 1984 ir 1989 metais, tapo tikru kultūriniu fenomenu, mielai žiūrimu dar ir dabar. Po ne itin nusisekusio 2016 metais įvykusio bandymo atgaivinti legendinių filmų seriją, buvo pradėta galvoti apie naują kūrinį – tiesioginį pirmųjų juostų tęsinį. Ir jau lapkričio 19-ąją „Vaiduoklių medžiotojai: iš anapus“ atkeliauja į mūsų šalies kino teatrus. Komiškame veiksmo trileryje išvysime ir legendinį pirmųjų dalių aktorių Billą Murray‘ų, tiesa, juostos kūrėjams teko žvaigždę šiam vaidmeniui įkalbinėti ne vienerius metus…

Naujojo filmo režisierius Jasonas Reitmanas pasakoja, jog pasiruošimas darbams buvo itin slaptas, apie projektą kodiniu pavadinimu „Rust City“ žinojo itin siauras ratas žmonių. Pavyzdžiui, seriale „Stranger Things“ išgarsėjęs ir vėliau siaubo juostoje „Tas“ pasirodęs aktorius Finnas Wolfhardas net dalyvaudamas atrankose nežinojo, į kokį vaidmenį pretenduoja. Tačiau ryškiausią „Vaiduoklių medžiotojų“ franšizės žvaigždę B. Murray‘ų prisidėti prie komandos teko įkalbinėti metų metus.

„Visuomet buvau įsitikinęs, kad gyvenime itin svarbu mokėti laiku sustoti. Pasirodę perdirbiniai buvo puikus pavyzdys, jog istorija jau išsemta ir neverta prie jos grįžti. Tą nepailsdamas kartojau visiems, kurie tik imdavo kalbėti apie dar vieną tęsinį. Bet perskaičius filmo „Vaiduoklių medžiotojai: iš anapus“ scenarijų supratau, jog šių herojų nuotykius vis tik įmanoma nenuobodžiai atgaivinti, todėl sutikau vaidinti. Tikiu, kad grįžtame su dar įdomesne istorija, kuri įtrauks ne tik su mumis užaugusią vyresniąją kartą, bet ir jaunimą“, – interviu sakė B. Murray‘us, ekrane susitiksiantis su dar viena filmo žvaigžde Danu Aykroydu.

Naujojo filmo veiksmas vyksta praėjus 30-čiai metų nuo originaliųjų vaiduoklių medžiotojų šlovės dienų. Verčiama aplinkybių, vieniša motina (aktorė Carrie Coon) su dviem vaikais – Fibe ir Trevoru (Mckenna Grace ir F. Wolfhardas) persikelia gyventi į nedidelį miestelį Oklahomoje – į vaikų senelio Egono namus. Ko vaikai nežino – kad jų senelis Egonas Spengleris (jį pirmuosiuose filmuose vaidino 2014-aisiais miręs aktorius Haroldas Ramis) yra vienas iš legendinių „Vaiduoklių medžiotojų“, kuriuos dabar žmonės visiškai užmiršę.

Belandžiodami naujuose namuose, Fibė su Trevoru vieną dieną aptinka senelio daiktus: keistų įrenginių, užrašų bei nežinomos paskirties aparatūros. Smalsūs paaugliai pamažu sužino vis daugiau detalių apie šlovingą, pavojingą ir be galo įdomią Egono Spenglerio praeitį. O kuomet naujųjų namų apylinkėse ima dėtis keisti antgamtiniai reiškiniai, jaunuoliai yra vieninteliai, galintys juos sustabdyti.

Ar jiems pavyks? Legendinės istorijos tęsinys „Vaiduoklių medžiotojai: iš anapus“ į kino ekranus atkeliauja jau lapkričio 19 dieną.

Filmo anonsas:  https://youtu.be/2XAR3qJc-gM

Jums gali patikti