Naujienų portalas

11 blic klausimų žavingajai dainininkei ir menininkei Agnei Sabulytei

Agnė Sabulyte šiandiena mums intriguojančiai pasakoja apie save:”Tango, atėjęs netikėtai į mano gyvenimą, veda ploną gražią raudoną liniją, pagal kurią malonu ir dainuoti ir šokti. Dainuoju Vilniaus tango teatre. Taip pat su Eduardo Gimenez turime šokio ir dainos spektaklį. Tango dainų labai daug mano repertuare šiuo metu”. A. Sabulytė įskaitė Jono Meko Gėlių kalbėjimą kartu grojant fortepijonui (pianistė Ala Bendoraitienė). Šiuo metu ji ieško video menininko, kuriam būtų įdomu sukurti vaizdą “in memoriam” Jonui Mekui. Ji ruošia  F.Garcia Lorkos poezijos ir dainų dialogą, kurį planuoja pristatyti rudenį kartu su kolege pianiste. Ir dar daug kitų meninių gilių projektų supa talentingąją  Agne. 11 blic klausimų A. Sabulytei:

Kas yra jūsų ikona?

Švytinti moteris. Gyvenanti pagal širdies ritmą. Gyvenanti laimėje. Gyvenanti harmonijoj su gamta ir su savimi.

Jei turėtumėte galimybę pabūti kito žmogaus kailyje, kuo norėtumėte tapti?

Lakūnu. Labai vilioja tas skrydžio valdymo momentas, kurį geba laviruoti šie žmonės. Ir dar su national geograpghic channel komanda norėčiau leistis į kelionę stebėti gyvūnus, filmuoti, kurti filmą.

Kuo pastaruoju metu labiausiai džiaugiatės?

Kad išmokstu girdėti savo vidinį balsą ir gyventi pagal jį. Taip pat labai džiaugiuosi kiekvienu atėjusiu nauju žmogumi į mano kelią. Daug nuostabių ir neįkainojamų dovanų, patirčių, pamokų kupinos dienos. Tuo dabar kvėpuoju ir džiaugiuosi.

Jei gautumėte burtų lazdelę, ką pirmiausia su ja nuveiktumėte?

Norėčiau, kad žmonės išmoktų mylėti vienas kitą, priimti vienas kitą ir leistų skristi kiekvienam sava kryptim, savo greičiu be reikalavimo sugrįžti. Norėčiau, kad daugiau šviesos, lengvumo ir meilės energijos pulsuotų mūsų dienose.

Kur dažniausiai praleidžiate atostogas?

Ten kur ramu. Gamtoje, prie jūros, ežero..

Nors kartais ekspromtinės, šurmulingos keletos dienų atostogos su draugais, taip pat fantastika. Pavyzdžiui šią savaitę išskrendu į Venecijos Bienalės atidarymą, palaikyti lietuvių kolegų menininkų bei tiesiog pakvėpuoti kitu vėju…(juokiasi)

Koks žmogus yra jūsų gyvenimo autoritetas, įkvėpėjas?

Kiekvienas gyvenimo etapas atneša naujus įkvėpėjus, tokius, kurie užkuria ugnį būtent toje sferoje, kur ji jau baigia rusenti arba dar nebuvo uždegta. Su dėkingumu juos priimu ir paleidžiu. Kiekvieną prisimenu su pagarba ir meile.

Drabužis, be kurio neįsivaizduojate savo garderobo?

Sakyčiau, kad galėčiau visaip įsivaizduoti savo garderobą, nebūtinai su tais mano mylimiausiais, kurie neapleidžia spintos keletą sezonų. Ir vis tik , labai mėgstu odines kelnes, ypatingai šaltuoju metu. Jos man kaip antra oda…:)

Įsivaizduokite, jog sutinkate 16-metį save – ką jam pasakytumėte?

Kad priimtų save toks, koks yra. Kad pamiltų save ir nebandytų būti toks kaip visi. Drąsiai įgyvendintų savo idėjas, svajones, net jei jų nepalaiko aplinka, vis tiek dirbtų ties jomis. Darytų viską, ką nori.

Kur labiausiai norėtumėte nukeliauti?

Pasaulis toks gražus, platus, skirtingas, kad norėčiau nukeliauti daug kur, nes dar mažai kur buvau. Tačiau svarbiausias akcentas turbūt ne kur keliauti, o su kuo ir kokiu tikslu.

Kokią didžiausią staigmeną esate patyrę?

Jaučiu, kad ji manęs dar laukia …(šypsosi)

Jums gali patikti