Naujienų portalas

Į „Lietuvos talentų“ sceną sugrįžęs Jovitas kritikos nebijo: „Toks žvaigždžių gyvenimas iš sudegusio teatro“

Kiekvienas pavasario sekmadienis dabar ypatingas – žiūrovus prie ekranų kviečia visuomet nustebinantis TV3 projektas „Lietuvos talentai“. Scenoje dėl teisėjų ir žiūrovų meilės ir vėl kovos talentus puoselėjantys žmonės. Vienas tokių – į projektą sugrįžęs artistas Jovitas Pocevičius. Iš Jiezno kilęs vaikinas šou teisėjus bandys sužavėti originaliu šokiu, kuriam suteikė itin originalų pavadinimą…

Jovitas projekto žiūrovams tikrai pažįstamas. 2017 metais jis jau bandė laimę „Lietuvos talentuose“. Nors patekti į kitą etapą nepavyko, tačiau teisėjai buvo sužavėti Jovito nuoširdumu ir aistra muzikai. Tokios pat audringos reakcijos jis sulaukė ir iš publikos – žiūrovai jį palaikė šūksniais ir plojimais, tačiau, kaip tikina Jovitas, būtent tai ir pakišo jam koją. Dalyvis negirdėjo muzikos ir buvo sunku dainuoti.

Vėliau Jovitas bandė laimę projekte „X faktorius“. Supratęs savo klaidas, vyras į pagalbą pasikvietė bičiulę Leonorą. Ir vis dėlto teisėjų jų pasirodymas nesužavėjo – jie teigė, kad dueto vieta yra tikrai ne šiame projekte. Tačiau Jovitas nepasidavė ir šiais metais ir vėl užpildė „Lietuvos talentų“ anketą. Taip pat, jis atrado socialinius tinklus ir tapo „TikTok“ žvaigžde. Jovitas savo anketoje drąsiai dalinasi video įrašais, kuriuose demonstruoja savo vokalinius įgūdžius.

„Metai nepraėjo, o jau turiu 7 tūkstančius sekėjų. Viskas priklauso nuo nuotaikos. Jei ji yra, būna ir dainos, ir judesiukai. Man svarbiausia nueiti iki pirmo turo, televizijos. Pasikeliu sau nuotaiką, prasiblaškau ir pats ir kitus prablaškau, sukeliu juoką. Mano judesių niekas tikrai neatkartos“, – jau šį sekmadienį tikins šou dalyvis, vėl grįžęs prie savo ištakų – šokių.

Į sceną Jovitas žengs pasipuošęs auksu tviskančia apranga. Įvaizdis iš karto sulauks laidos vedėjų komplimentų. „Tiek apie jus girdėjau, pagaliau pamačiau“, – šypsosis teisėja Inga Jankauskaitė.

„Labas, gražioji Ingute. Visada noriu pasireklamuoti. Dainuoju „baliuose“ ir kur tik kviečia už pinigus. Aš viską priimu, nepykstu. Toks žvaigždžių gyvenimas iš sudegusio teatro“, – su šypsena veide kalbės Jovitas.

Ką teisėjai pasakys apie Jovito šokį? Ar Jovito nuoširdumas ir šokis patiks teisėjams ir jis pateks į kitą etapą?

 „Lietuvos talentai – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3!

 

Jums gali patikti