Naujienų portalas

Lietuvio amerikiečio duetas pristato įspūdingą vaizdo klipą “To The Moon”

Daina ir muzikinis vaizdo klipas “To the Moon” yra sukurti ilgo karantino metu, kai viso pasaulio sienos buvo uždarytos, bet kūrybiniai procesai šou versle nesustojo. Kol pasaulyje naktiniai klubai nedirbo ir visi renginiai buvo draudžiami, DJ Mantini Vilniuje, o Dirty Vibezs New Yorko Manhetene laiką leido garso įrašų studijose, kur ir gimė šis futuristinis kūrinys.

Tarptautinis projektas

DJ Mantini (Mantas Vokietaitis) daugiau nei 20 metų žinomas naktinių klubų ir renginių dalyviams Lietuvoje bei kitose šalyse, o amerikietis Dirty Vibezs (Everon Clarke) pažįstamas mados industrijoje ir šou versle nuo New Yorko iki Milano ir Azijoje. Atlikėjai susitiko Lietuvoje praeitais metais. „Bičiulystė tęsėsi ir pasaulį užvaldžius pandemijai, kad karantinas neliūdintų, gelbėjo muzika ir kūrybinės idėjos. Daina buvo sukurta šių metų pradžioje, bet nepublikuota, kol dar buvo nenufilmuotas muzikinis vaizdo klipas. Pagaliau atlaisvinus karantino suvaržymus, atsirado galimybė įgyvendinti ir vaizdo klipo idėją. Tiesa, su kelionių apribojimais pavasarį teko susidurti atvykstantiems Dirty Vibezs ir komandai. Esu dėkingas Kultūros ministerijai, už operatyviai suteiktą leidimą atvykti jiems į Lietuvą nusifilmuoti vaizdo klipe,” – džiaugiasi DJ Mantini.

Vaizdo klipas nufilmuotas Lietuvoje

“Sukurta daina nebuvo iškarto publikuota, nes laukėme kol bus galimybė jei sukurti kokybišką vaizdo klipą. Labai laukiau kada galėsime atvykti į Lietuvą”, – pasakoja amerikietis Dirty Vibezs. Pandemijos metu, filmavimo data nuolatos teko keisti atsižvelgiant į kelionių galimybes ir karantino ribojimus, kol galiausiai, gegužės mėnesį pavyko suorganizuoti filmavimus. Vaizdo klipo režisierius Karolis Labutis surinko didelę profesionalų komandą, kad galėtų įgyvendinti sudėtingus filmavimo darbus. “Režisieriui suteikėme visišką kūrybinę laisvę ir neribojome techninių resursų. Karolio Labučio idėjos ir sprendimai, mums labai patiko ir džiaugiamės tokiu geru rezultatu”, – pasakoja DJ Mantini.

Filmavime dalyvavo garsi influencere

Muzikiniame vaizdo klipe be dainos bendraautorių galima pamatyti ir vieną populiariausių Lietuvos influencerių, šimtus tūkstančių Instagramo sekėjų turinčią Viktoriją Jukonytę – Vikituks: „Esu sužavėta profesionaliu filmavimo procesu ir tokiais kūrybiškais režisieriaus sprendimais. Man labai patiko filmuotis. Dabar publika galį įvertinti mūsų darbą“.

 

 

Jums gali patikti