Naujienų portalas

M. Stasiulis prabilo apie širdies draugę: „Jausmas toks, lyg kartu būtume jau 10 metų“

Laidų ir renginių vedėjas Mindaugas Stasiulis vos prieš keletą savaičių TV3 televizijos naujo sezono atidarymo šventėje pirmą kartą raudonuoju kilimu žengė kartu su mylimąja Milda. Vyras apie santykius kalba kukliai ir asmeninių detalių neatskleidžia, tačiau tvirtina, kad judviejų ryšis – be galo stiprus, tarsi kartu jie būtų jau kone dešimtmetį.

Šį šeštadienį TV3 televizijos žiūrovus žadins ir iš lovų vers savaitgalio ritualu tapusi kulinarinių pokalbių laida „Virtuvės istorijos“. 14-tame laidos sezone žiūrovai intriguojami atviromis istorijomis, kurias laidos vedėjai Ilonai Juciūtei bei žiūrovams pasakoja žinomi Lietuvos pramogų, verslo, kultūros, meno bei sporto pasaulio atstovai, o jas vainikuoja kulinarinė staigmena, kurią grilio zonoje specialiai laidos svečiui ruošia „Kamado Bono“ kepsninių meistras, kulinarijos guru Robertas Svetlauskas.

Į „Vokė-III“ laidos studiją šį kartą atvyks TV3 televizijos veidas, laidų ir renginių vedėjas Mindaugas Stasiulis. Ilgus metus pramogų pasaulyje besisukantis vyras atviraus, jog žinomumas turi ir tamsiąją savo pusę. Vyras laidoje teigs, kad ir pačiam kadaise teko susidurti su vadinamąja „žvaigždžių liga“.

„Ar sirgęs, ar ne, tačiau simptomus tikrai esu jautęs. Eidavau į parduotuvę ir galvodavau, kad visi į mane žiūri. Tačiau niekas manęs nepersekiojo ir viskas iki šiol yra tvarkinga“, – šeštadienio rytą atviraus laidos svečias.

Savo asmeninio gyvenimo detales tarsi po devyniais užraktais slepiantis Mindaugas prieš keletą savaičių TV3 televizijos naujojo sezono atidarymo renginyje pirmą kartą pasirodė kartu su mylimąja Milda, o žiniasklaida mirgėjo nuo žavių poros nuotraukų. Vyras tvirtins, jog jųdviejų santykiai jam tapę jau tokie įprasti, lyg draugautų kone dešimtmetį.

„Man tai taip yra įprasta, lyg kartu būtume dešimt metų, nors iš tikrųjų esame tik kelerius. Man tai – natūralus dalykas, todėl to nė nesureikšminu“, – atviraus vyras.

Ilgus metus dirbęs radijuje, šiandien Mindaugas ne tik veda tokias televizines laidas, kaip „X faktorius“ ar „Gero vakaro šou“, bet dirba ir už ekrano – yra TV3 marketingo vadovas. Daug savęs darbui atiduodantis vyras pasakos atradęs vieną pomėgį, kuris jam padeda pabėgti nuo rūpesčių ir atsipalaiduoti.

„Nidoje turiu nedidelį burinį laivelį. Tai – senas, 1982 metų švediškas laivas. Negaliu savęs vadinti kietu buriuotoju, tačiau man patinka toks gyvenimo būdas, kai atvažiuoji į Nidą ir gyveni savo laivelyje. Gali pailsėti nuo dėmesio arba pamatyti vis naujų dalykų“, – pasakos Mindaugas.

Apie naująją M. Stasiulio širdies draugę, jo darbą televizijoje ir aktyvaus laisvalaikio pomėgius – jau šį šeštadienį, 10 val. per TV3 televiziją.

 Atsinaujinusi kulinarinių pokalbių laida „Virtuvės istorijos“ sugrįžo į eterį 14-ajam sezonui. Į atvirus pašnekesius laidos herojus kviečia ir jų virtuvės paslaptis bandys išgauti laidos vedėja Ilona Juciūtė, o „Kamado Bono“ kepsninių meistras Robertas Svetlauskas stebins unikaliais receptais ir kulinariniais sprendimais.

 „Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais, 10 val. per TV3!

Jums gali patikti