Naujienų portalas

Viktorija Šaulytė: mokausi būti teisinga bei nemeluoti pati sau

Artėjant Lietuvoje taip švenčiamai Helovino (ang. Halloween) šventei, Viktorija Šaulytė surengė išskirtinę fotosesiją Adomo ir Ievos tema. Taip žinoma stilistė tikisi padėti moterims suprasti, jog apsimetinėjimas stipresne moterimi nei esate ir to demonstravimas viešumoje yra ne kas kita kaip savęs išdavystė ir paprasčiausi kompleksai.

„Aš pati mokausi būti teisinga bei nemeluoti pati sau. Tvirtai tikiu, jog būdama sąžininga su savimi ir neapsimetinėdama aplinkai būsiu kasdien vis stipresnė. Man apskritai atrodo, kad moteris visų pirma turi dovanoti meilę sau visomis įmanomomis išraiškomis ir išdrįsti pripažinti savo baimes bei blogybes – tuomet prasideda tas kelias link savo kaip asmens tobulinimo“, – teigia žinoma Lietuvos moteris.

Stilistė V. Šaulytė siūlo susimąstyti ir toms, kurios apsimetinėja stipriomis moterimis socialiniuose tinkluose. Anot jos, moterys pačios save paspendžia į spąstus: publikuodamos vien tik gražias akimirkas, jos patiki savo džiaugsmo kupinu gyvenimu, tačiau padėjusios telefonus šalin, vėl grįžta į realybę, kuri tuomet tampa dar didesne psichologine našta pačiai moteriai.

„Galite kilnoti maišus, vaidinti super mamas, moteris ir nuostabias žmonas socialiniuose tinkluose. Tačiau jeigu paspaudusios mygtuką „atsijungti“ namuose verkiate ir gailite savęs, galvojate apie tai, kaip norėtumėt viską mesti ar pakeisti – tai pagalvokime, kuriame pasaulyje jūs gyvenate: socialinių tinklų, ar tą tikrąjį? Kodėl bijote būti savimi?“ – klausimus moterims kelia V. Šaulytė.

Stilistė pripažįsta, jog visas šias temas ji ėmė gvildenti neatsitiktinai. Tai paskatino gyvenimo tempas ir patirtys, atėjusios iš realybės šou.

„Iš tiesų dalyvavimas realybės šou man davė daug pamokų ir patirčių. Jam pasibaigus, man niekas nepadėjo nieko ant lėkštutės ir nesakė imk bei mėgaukis. Tai nebuvo lengvas laikotarpis ir nesunku tai pripažinti. Turbūt didžiausi įvykiai įvyko tada, kai pradėjau klausytis savęs, leidau sau susidurti su savo baimėmis, pavydu, pykčiu. Pradėjau reikalauti atsakymų pati iš savęs. Po šių patirčių, esu tikra, jog moteris tik susidūrusi su savo baimėmis akis į akį ir jas pergyvenusi, supras, kad nei vyras, nei vieta ar darbas nebus problema, kaip dažnai esame linkusios manyti. Problema esame mes ir mūsų bandymai būti kitokiomis nei esame, o šį įsitikinimą galime pakeisti pačios“, – kalba V. Šaulytė.

Fotosesijos nuotraukos: Brice Barrett

Jums gali patikti