Naujienų portalas

Komandos formavimo idėjos

Kadangi “team buildingas” yra labai svarbus aspektas, norint užtikrinti sklandų komandos darbą ir puikų bendradarbiavimą tarpusavyje, tad labai svarbu ir nuspręsti, kokia veikla užsiimti, kad jis būtų įsimenantis ir nepamirštamas. Jei pritrūkote komandos formavimo idėjų, Šarūnas iš Bonusevents.lt pateikia jums TOP pagrindinių pasirinkimų  jums ir jūsų komandos nariams, kurie nori puikiai praleisti laiką kartu.

Laivų regata

Dažniausiai vasaros laikotarpiu organizuojama pramoga, norintiems sudalyvauti tikrose laivų lenktynėse ir nebijantiems vandens bei iššūkių. Nauji potyriai valdant laivą ir puiki galimybė visiškai atitrūkti nuo kasdienybės. Kadangi, priklausomai nuo laivų dydžio ir laivų kiekio, gali dalyvauti nuo 6 iki 80 asmenų (viename laive iki 8 žmonių), tai – puiki veikla norint suartinti kolektyvą ir aktyviai praleisti laisvą laiką. Netradicinis renginys, skirtas nustebinti kolegas ir leisti jiems patirti dar nematytus nuotykius. Jūsų laukia nepamirštamas laikas, pasiskirstymas komandomis, varžybų distancijos aptarimas ir trumpas instruktažas siekiant užtikrinti komandos saugumą.
Maisto ir gėrimų degustacijos

Kas nemėgsta paragauti kažko, ko dar nebuvo ragavęs? Ši komandos formavimui skirta veikla ne tik suartins, bet ir leis išmėginti dar niekur neragautus ir galbūt net į prekybą neišleistus produktus. Tai apima viską: nuo vyno, alaus ir šampano iki šokolado, sūrio, vaflių ir skirtingų pasaulio šalių patiekalų. Degustacijos skirtos ne tik valgymui ar gėrimų ragavimui, bet ir tuo pačiu susipažinimui su skanaujamo produkto kultūra, kilmės istorija, jo rūšimis ir skirtumais.

Grupės pasirodymas

Kaip gi komandos formavimas be gero gyvo garso koncerto? Siekiant įvairovės ir norint užtikrinti puikią komandos nuotaiką, į pagalbą žinoma pasitelkiama muzika. Priklausomai nuo to ar komandos formavimas vyksta sodyboje ar išnuomotose patalpose miesto centre ar pačiame ofise, itin populiaru savo darbuotojus apdovanoti gerai žinomo atlikėjo pasirodymu ir taip užbaigti “team buildingo” oficialiąją dalį.

Fejerverkų šou

Turbūt visi esate girdėję apie grandiozinį tarptautinį fejerverkų festivalį kiekvienais metais vykstantį Vingio parke. Nelaukiant vakaro pabaigos, galima išbandyti ir nesunkiai naudotis fejerverkų baterijomis ir įvairiais fejerverkų baterijų junginiais taip sukuriant įspūdingą ir nepamirštamą reginį.

Iliuzionisto pasirodymas

Kiek pamenu, vaikystėje visi išsižioję žiūrėjome televizijoje rodomus magų pasirodymus ir vis laužydavome galvas kaip jie visa tai padaro. Nors anksčiau nebuvo galimybės “pagooglinti” ir šiais laikais jau galima per kelias sekundes pasižiūrėti kaip vienas ar kitas triukas yra atliekamas, tačiau vis tiek išlieka jaudulys ir net noras nežinoti iliuzionistų paslapčių, tam kad išlaikyti jaudulį ir nuostabą. Unikali magijos programa leidžia pilnai įsitraukti visiems komandos formavime dalyvaujantiems žmonėms ir net patiems pabūti triuko dalimi. Tai puiki ir interaktyvi pramoga visiems, kurie dar ilgai nori atsiminti ir kalbėti apie įmonėje dalyvavusį iliuzionistą ir jo magiją.

Olimpinės žaidynės

Viena iš daugiausiai organizavimo ir kūrybiškumo reikalaujančių veiklų yra įmonės olimpinės žaidynės. Komandų susiskirstymas, jų azartiškumas ir fizinių užduočių atlikimas – tikras išbandymas. Žaidynių pagrindinis tikslas gerinti ištvermę ir galbūt atskleisti kolegoms savo stipriąsias varžybines puses. Ši veikla puikiai tiks atėjus šiltiems orams ir norint kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, ypač kai pagrindinis darbas yra atliekamas sėdint prie kompiuterio. Galima sugalvoti pačių įvairiausių rungčių: plaukimas, bėgimas, estafetės, virvės traukimas, šuolis į tolį, paplūdimio tinklinis, badmintonas, tenisas ir t.t.

Mafijos žaidimas

Nors ant kėdės kasdien praleidžiame minimaliai 8 valandas per parą, tačiau kas gali atsisakyti seno gero Mafijos žaidimo? Tai labai intelektualus ir strateginis žaidimas, kurį suorganizuoti gali tiek patys kolegos vieni kitiems, tiek profesionalūs organizatoriai. Šis žaidimas puikiai tinka visiems, kurie vertina savo laisvalaikio kokybę, nori išsiaiškinti kaip kolegos bendrauja siekdami nuslėpti savo personažus, kokios intrigos vyksta diskutuojant kas yra Mafija ir svarbiausias tikslas – kaip išlikti iki žaidimo pabaigos. Taigi tai ne tik žaidimas, o visapusiškas emocijų ir streso valdymas, neverbalinės kalbos suvokimo gerinimas, atminties lavinimas, strateginio mąstymo stiprinimas ir pastabumas detalėms.

Protmūšis

Nereali pramoga, kurią  galima užsiimti autobuse, sodyboje, ir kitur. Kiekvienu  atveju protmūšis gali būti pritaikomas specifinei auditorijai. Protmūšio temą galite pasirinkti patys – tai gali būti jūsų veiklos tema ar kitos aktualios temos, tokios kaip sportas, istorija, geografija, literatūra ir t.t.

Orientacinės varžybos

Įdomi, aktyvi ir įtraukianti veikla, kuri leis pilnai suvienyti kiekvieną komandą siekiant bendro tikslo – surasti paslėptą prizą. Kiekvienoje stotelėje komandos narių lauks kažkokios paslapties atskleidimas, galvosūkis, dėlionė ar mįslė. Orientacinės varžybos, kurios nuo jūsų poreikio priklausant, gali vykti mieste, miške ar sodyboje, taps nepamirštamu nuotykiu ir itin dideliu pabėgimo kambariu. Kadangi kiekviena sekundė yra aukso vertės, komandos nariai pajus plūstantį adrenaliną ir poreikį veikti. Tai puiki pramoga norint sustiprinti komandos dvasią, išnaudoti savo protines ir fizines jėgas, bei puikiai praleisti laiką.

Dronų lenktynės

Dar ne daug kam žinomas, tačiau sparčiai populiarėjantis komandos formavimo būdas – drono pilotavimas trasoje. Tai puiki pramoga, norint įgyti daugiau pasitikėjimo vienas kitu komandoje, efektyviai organizuoti laiko paskirstymą, suprasti trasos kliūtis ir stengtis visas jas įveikti. Pramogoje dalyvaujantys kolegos išmoks kaip reikia valdyti droną ir išbandys savo pašaukimą būti pilotu.

Jums gali patikti