Naujienų portalas

M. Mikutavičių sužavėjo „Lietuvos talentai“ nugalėtojo K. Bujanausko sesers pasirodymas: „Jei dar mokėčiau verkti – apsiverkčiau“

Šį sekmadienį – antroji TV3 televizijos projekto „Lietuvos talentai. Supervaikai“ laida. Joje – nauji talentai, sužavėję net visko mačiusius šou teisėjus. Dalyviai varžosi dėl 10 tūkst. eurų ir pripažinimo.

Neabejotina projekto puošmena – Iš Alytaus atvykusi Kristina Bujanauskaitė. Projekto teisėjus mergaitė bandė sužavėti akrobatiniais triukais. K. Bujanauskaitė lanko Alytaus cirko studiją „Dzūkija“. Trylikametė neslėpė, kad jos didžiausias noras – išgirsti tris „taip“ ir patekti į šou finalą.

Mergaitės pavardė turėtų būti žinoma visai Lietuvai. Kristina – 2017 metų projekto „Lietuvos talentai“ nugalėtojo Kasparo Bujanausko sesuo. Kasparas teisėjus ir šimtus tūkstančių žiūrovų papirko cirko artisto ir žonglieriaus talentu. Ką Kasparas patarė savo sesei? „Brolis sakė, kad reikia turėti labai daug nervų, daug dirbti ir stengtis tam, kad visko pasiektumei ir laimėtumei“, – siužete kalba K.  Bujanauskaitė.

Kristina – iš prigimties jautri, tačiau kantriai savo tikslų siekianti mergaitė. Ji sako, kad prieš pasirodymus labai jaudinasi ir bijo suklysti. Tačiau noras suspindėti projekte yra didesnis už bet kokią baimę. Jaunoji akrobatė neslepia, kad jos talentas reikalauja daug valios, susikaupimo ir darbo. Kristina prisipažino, kad kartą aplankė mintis viską mesti, tačiau ji trunko tik 5 sekundes. „Supratau, kad man man vis tiek labai patinka cirkas“, – atvirai kalba mergaitė.

Kristinos močiutė buvo gimnastė, tėtis dresavo gyvūnus ir buvo fakyru, vyresnioji sesuo – oro akrobatė, brolis Kasparas – žonglierius. Mergaitę treniruoja ir šiame kelyje lydi jos mama: „Man patinka, kad ji iš manęs reikalauja daugiau. Mama nori, kad aš būčiau tobula.“

Ir, panašu, kad kol kas Kristinai pavyksta ugdyti akrobatės talentą. Po pasirodymo žiūrovai plojo atsistoję, o teisėjai negailėjo pagyrų. „Jei dar mokėčiau verkti, dievaži, apsiverkčiau. Man jūsų pasirodymas buvo kaip terapija, jaučiausi, kaip druskų kambaryje. Labai jaukiai, kaip erdvėje be oro, tarsi plūduriuočiau viduryje vandenyno“, – pasirodymą gyrė M. Mikutavičius.

„Aš paskendau… Muzika vedė tavo pasakojimą, pasakysiu, kad pirmą kartą tokį žanrą mačiau su stipria, vidine dramaturgija. Būdama jauna, tu ją pasakojai istoriją savo kūnu. Žiūrėdama cirko pasirodymą, pirmą kartą jaučiau tokį jausmą“, – apie akrobatės šou kalbėjo N. Čereškevičienė.

„Kai kurie pasirodymai palieka be žodžių – jūsų buvo būtent toks. Labai ačiū, kad atėjote. Bujanauskai ima talentus“, – susižavėjimo neslėpė J. Jankevičius.

Ar Kristina išgirs „Auksinį mygtuką“ sužinosime jau šį sekmadienį, 19.30 val. per TV3.

Jums gali patikti