Naujienų portalas

Literatūra iš vidaus: e. skaityklių kūrėjai pristatė 360 laipsnių vaizdo reklamą

Elektroninių skaityklių gamintoja „PocketBook“ pristatė vaizdo klipą, kurioje žiūrovas gali prisiminti žinomus literatūros personažus dairydamasis 360 laipsnių kampu.

Kūrybos agentūra iš Ukrainos „MOON Studio“ nusprendė pasitelkti technologijas, kad prikeltų gerai žinomus knygų herojus. Vaizdo klipo veiksmas vyksta lifte, kuriame detektyvą Šerloką Holmsą vienas po kito užpuola Drakula, Sniego karalienė, Raitelis be galvos ir kiti pamėgti veikėjai.

Idėja sukurti 360 laipsnių vaizdo klipą kilo svarstant apie literatūros prigimtį. Juk kiekviena knyga yra papildyta realybė – kažkas, kas yra ir nėra tuo pat metu. Tad ir šį vaizdo įrašą norėjome papildyti nauja žiūrėjimo patirtimi“, – sako elektroninių skaityklių gamintojo „PocketBook“ rinkodaros vadovas Yevgeny Zaytsev.

Beveik dviejų minučių „Inside your PocketBook“ 360 laipsnių vaizdo klipe žiūrovas gali stebėti, kas vyksta, iš skirtingų kampų, o turintieji VR akinius gali dar labiau priartėti prie veiksmo su herojais. Kiekviena mūšio scena nufilmuota vienu kadru, todėl pagrindiniai vaidmenys buvo patikėti kaskadininkams. Kūrėjai taip pat nusprendė naudoti ne 360 laipsnių kameras, o tradicinę įrangą, taip siekiant išgauti aukštesnės kokybės spalvų atkūrimą ir detalumą. Šis sprendimas leido nufilmuoti 6K skiriamosios gebos vaizdą, kuris, pritaikant „YouTube“ platformai, buvo suspaustas iki 4K raiškos.

Pasak Y. Zaytsev, šis vaizdo įrašas siekia ne tik didinti prekės ženklo žinomumą, bet turi ir kitą užduotį. „El. knygų skaityklė yra ne tik įtaisas, bet ir milijonai istorijų, kurios visada yra su jumis. Norėtume įkvėpti naują gyvybę klasikiniams personažams ir motyvuoti jaunimą iš naujo atrasti puikius Mayne Reid, Arthur Conan Doyle ir Bram Stoker romanus“, – teigia Y. Zaytsev.

PocketBook“ yra vienas iš didžiausių pasaulyje aukštos klasės elektroninių skaityklių, sukurtų naudojant „E Ink“ (elektroninio popieriaus) technologiją, gamintojas. Šio gamintojo skaityklės taip pat yra vienas iš populiariausių pasirinkimų tarp lietuvių ir užima daugiau nei pusę Lietuvos rinkos. „Pocketbook“ buvo įkurta 2007 m. ir jos produktai yra prieinami 40-yje šalių visame pasaulyje, kur jau parduota daugiau nei 4 milijonai įrenginių.

Jums gali patikti