Naujienų portalas

Erika Vitulskienė negalėjo patikėti „Dydžio evoliucijos“ užduotimi: „Pilvas yra viena iš tų kūno vietų, kurią mes labiausiai slepiam ir staiga tenka šokti pilvo šokį“

Grožio standartus laužančios merginos iš LNK realybės šou „Grožio evoliucija“, pasiryžusios visiems įrodyti, kad norint tapti žvaigžde, svarbiausia – ne kilogramai ir ne centimetrai, Egipte sulaukė dar vienos netikėtos užduoties. Per kelias valandas jos su profesionalia pilvo šokėja Heidi turėjo išmokti pagrindinius egiptietiško pilvo šokio judesius ir pademonstruoti savo gebėjimus tikrame beduinų kaimelyje dykumoje.

„Pilvas yra viena iš tų kūno vietų, kurią mes labiausiai slepiam ir staiga – tadam – pilvo šokis, kur reikia demonstruoti savo pilvą. Aš manau, kad jeigu jos išsilaisvins dabar, tai jos problemų daugiau jokių nebeturės“, – naująją merginų užduotį komentavo „Dydžio evoliucijos“ komisijos narė Erika Vitulskienė.

„Maniau, kad esu medis, dabar turėsiu būti drebulė“, – bandė juokauti emigrantė iš Londono Donata, tačiau, prasidėjus pilvo šokio pamokai, daugelio merginų veiduose šypsenų nebeliko.

„Man yra tekę dalyvauti televizijos projekte, kur pati šokau pilvo šokį, žinau, kaip tai yra sunku, tavo kūno dalys turi judėti skirtingu ritmu. Galų gale tai yra žvilgsnis, flirtavimas, skleidžiama energija. Viską suderinti  yra kur kas sudėtingiau nei atrodo, o gražiai įgyvendinti – tikras iššūkis“, – merginas palaikė komisijos narė Erika Vitulskienė.

Po poros valandų pamokos įspūdingu makiažu ir spalvingais drabužiais apsirengusios merginos atvyko į beduinų kaimelį, kuriam leidžiantis saulei turėjo atiduoti visas jėgas, kad pasirodyti geriau už savo konkurentes. Juk prasčiausiai pasirodžiusi mergina turės atsisveikinti su projektu.

„Merginos pradėjo konkuruoti ir jau prasidėjo šokia tokia įtampėlė. Pilvo šokio per tokį trumpą laiką išmokti neįmanoma, tai laimėjo tos, kurios sugebėjo flirtuoti, panaudoti žvilgsnius ir kūno kalbą. Autentiška aplinka dykumoje ir ten tvyranti atmosfera leido joms puikiai įsijausti į šokį ir būti tokioms… gyvatingoms“, – komplimentų merginoms negailėjo Erika Vitulskienė.

Pasižiūrėti įspūdingų gražuolių susirinko nemaža minia, tačiau buvo nuspręsta, kad merginos šoks tik prieš komisiją.

„Jautėmės saugūs, tačiau, norėdami apsidrausti ir be reikalo nekaitinti aistrų, merginas iš autobuso išvesdavome tik šokiui ir vėl grąžindavome atgal. Todėl šokiais grožėtis galėjo tik komisijos nariai, kūrybinė grupė, o dabar – ir televizijos žiūrovai“, – pasakojo prodiuseris Dominykas Kubilius.

Kuri mergina geriausiai įvaldė šokio judesius, o kuriai šis šokis Egipte bus paskutinis, sužinosite jau šį trečiadienio vakarą, 20 val., per LNK.

Jums gali patikti